Yeni Andrid RAT Spy Note 4.0 [Artık Bağlantı Sorununa Son] /20071999

Sabite Alınmalı mı ?

• Evet

Oy: 234 81.0%
  • Hayır

Oy: 55 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    289
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrkrdg12

Katılımcı Üye
13 Mar 2016
322
7
Trakya
Keşke şu programı bir kere de hiç bilmeyen biri için anlatmış olsan en başından port açıp kurbana apk yı yedirtene kadar daha önce hiç yapmamış gibi anlatsan mükkemmel olur *-*

Altan3812

Yeni üye
29 Tem 2017
12
0
Selamun Aleyküm Komutanım Ben Yaptım Videoyu İzleyeren Fakat Telefona Kurduğumda Bağlantı Gelmiyor
Ve Kurulduğunda Aç Dediğimde ( cpu acquire ) diye bişi yazıyor

darkos

Yeni üye
27 Nis 2016
48
0
LÜTFEN YARDIM EDİN
Herşeyi halledip apkyi indirdikten sonra telefona atıyorum ve yükle dedikten sonra apk ayrıştırma hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

CesurAsker6

Yeni üye
17 Mar 2017
16
0
Telefona atınca "Paket ayrıştırılamadı" hatası alıyorum, android sürümünden kaynaklı mı?

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Erişerbirlik için izin istiyor karşı tarafın telefonuna kurarken bunu nasıl aşabiliriz ???

Sagopa K

Kıdemli Üye
10 Haz 2016
3,678
42
Melankolia
Telefona atınca "Paket ayrıştırılamadı" hatası alıyorum, android sürümünden kaynaklı mı?

Java'yı güncelle :)

Erişerbirlik için izin istiyor karşı tarafın telefonuna kurarken bunu nasıl aşabiliriz ???

Ayarlarda "Erişebilirlik" menüsünden yapabilirsin :)

Görsel bir şekilde anlatım, sunum, bilgilendirme oldukça başarılar emek kokar şimdi bu :)

Eyvallah :)

MoKoK031

Üye
24 Haz 2015
240
0
eskişehir
Arkadaslar 2 sorum var bu android ratlarda serverı pcdeki keylogger gibi mi yediriyoruz dosyayı actirarak 2. Si ratı yedirdigimiz telefonlarda istediğimiz numarayı aratabiliyormuyuz?

CevdeTCn

Yeni üye
8 Kas 2015
24
0
Beyler Ben Yapamadım yapabilecek olan varsa bi tw felan atsam bana yapıverse bende yaptım attım adamlar açtı ama kontrol edemedim

secret38145

Yeni üye
25 Eki 2015
9
0
İyi Günler Portu Acıyorum Programa Portu Yazıyorum Ve port acıkmı diye bakıyorum port kapalı gözüküyor güvenlik duvarlarını anti-virüs felan hep kapalı nasıl yapabilirim bi yardımcı olur musunuz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.