Yeni başlayanlar için c++

4Fear

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
611
0
Manisa
Sonuna kadar okuyup bazı yerleri not alıyorum bu dile yeni başladım çok yararlı teşekkürler

Remiks

Üye
25 Şub 2014
53
0
Teşekkür Ederim çok işime yaradı programlamaya yeni başlamıştım bu bilgi iyi oldu eline sağlık.

PatronGeveze

Yeni üye
26 Eki 2014
5
0
Öğrenmeyi gerçekten çok istiyorum ama okuyarak öğrenmek gerçekten zor birinin yanınmda yaparken öğrenme şansım olsa keşke.

oddish

Yeni üye
15 Tem 2015
19
0
İstanbul
Güzel anlatmışsın. Günümüzde hemen hemen herkes hazır program kullanıyor. Sorunlarımıza yardım eden yok... İnş herkese faydalı olur. İyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.