Yeni başlayanlar için c++

FexaT

Yeni üye
6 Ağu 2015
32
0
Cizre
Eline Sağlık ilk okudugum makale senin ki oldu bu bana +100De -7 oranında ileri taşıdı Tşk Ederim .

AntiFix

Yeni üye
28 Haz 2015
9
0
evet c++ süper bir dil bazı arkadaşlar yaratıcılık konusunda kötü olabilir mesela benim aklı önceden switch case yoluyla komut satırı oluşturmak gelmişti ama aklıma if komutu geldi sonra bununla
string a;
cin >> a;
if (a=="cmd"){cout << "komut başarılı komutları bu komut satırına yazabilirsiniz};
bunu yaparak eğer kullanıcı ekrana cmd girdiyse a nın yazı değeri için bize bir meşaj vermesini istedik.
eğer cmd dışında bişey istersek vermez.

AntiFix

Yeni üye
28 Haz 2015
9
0
çünkü c# ancak vs de güzel yazılır kimse boş bir not defterine tekarar tekra console writline yada sqlsysytem.chech.chec.verible gibi uzun saçma yazılar yazmak istemez c# aslında kolay değil c++ ile eşitler tek farkı .net daha iyi ve daha açıkça bence c++ daha iyi.

Tony Stark

Üye
20 Eyl 2015
52
0
İzmir
Yeni başlayanlar için çok yararlı bi paylaşım kardeşim en ince ayrıntısına kadar anlatmışsın eline emeğine sağlık. :)

silversurferr

Katılımcı Üye
15 Kas 2008
515
0
w00t
hortlatmak gibi olacak ama, verilen bilgiler c++ için değil, c için. Başlık içerik uyumsuz olmuş, başlığın düzeltilmesini arz ediyorum.

blueman46

Üye
24 Ara 2015
54
0
Adana
Eline sağlık kardeş, net de okadar sitelerde c++ ile maakleler var ama hepsi boş iyi ki yazdın makaleyi c++ yı şimd idaha iy ianladım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.