Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Başlangıç Düzey Hack Arşivi //ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mgoymen

Yeni üye
10 Mar 2016
26
0
paylaşım için teşekkürler bunu indirmeyip direk v2 yi mi indirmek lazım yoksa ikiside bulunsun mu?

mgoymen

Yeni üye
10 Mar 2016
26
0
yüksek güvenlilk paketinde desteklenen sürümler windows 8.1 e kadar yazıyor w10 da çalışmaz mı?

okan5524

Yeni üye
25 Eyl 2012
46
0
Yüksek Güvenlik kısmına bayıldım :) eline koluna sağlık yeni heves edip başlamaya karar verdim inşallah işimize yarayacak hepsi :)

Dragon95

Uzman üye
24 Şub 2014
1,091
1
Deface City
Virüstotal vermişsinde hocam çok trojen var ?

Arkadaslar konu acildigindan beri soyluyorum hack toolda virus bulunmasi malesef normal birsey bu nedenle sanal pcde calistirmanizi tavsiye ediyorum...

yüksek güvenlilk paketinde desteklenen sürümler windows 8.1 e kadar yazıyor w10 da çalışmaz mı?

Windows 10'da uyumluluk modu ile calistirabilirsin.Normal calistirsanda sıkıntı cikacagini zannetmiyorum...

paylaşım için teşekkürler bunu indirmeyip direk v2 yi mi indirmek lazım yoksa ikiside bulunsun mu?

Ben sadece ikinci versiyonunu indirmeni tavsiye ederim ikinci versiyona bunlar dahil zaten sadece o gelistirilip daha duzenli hale getirildi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.