Yeni Başlayanlar Ve Orta Düzeydekiler İçin Başlangıç Düzey Hack Arşivi //ßy Dragon95

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kemal35

Yeni üye
27 Ara 2015
20
0
Merhaba Arkadaşlar ;
Bu Konumda Evilseed Arkadaşımın İsteği Üzerine Özel Arşivimden THT'dan Topladığım Hack Arşivimi Paylaşacağım.

Arşivde Bulunanlar ;
-Başlangıç Ve Orta Düzey Hack Anlatımları (Videolu)
-Gerekli Hack Programları (Web Hack Seti , Gizlilik Pakedi Vb.)
-THT Cmd Programı
-Ve Daha Birçok Şey...

Not : Arşivde Birçok Eksik Olacaktır.Eksikleri Bana Bildirirseniz En Kısa Sürede Güncellemeye Çalışacağım.Konunun Sürekli Güncel Kalması İçin Yorum Yapmayı Unutmayın...

Not : Arkadaşlar Bu Hack Arşivimin Yarısıdır Hepsini Upload Etmek Zor Olacağı İçin Yarısını Upload Ettim.Gerisini Daha Sonra Upload Edeceğim...

Hack Anlatım Kısmı
G5PWvV.jpg

Script Kısmı
zYaOm9.jpg

Program Kısmı
68rpZ3.jpg

WEg8VN.jpg

Dosya Boyutu : 520 Mb

vRJ7Nz.png

Programlar Ve Scriptler Virüs Total Taraması

Temel Hack Eğitimleri Virüs Total Taraması

o92VYX.png

Mega'dan İndir

.::.Yeni Sürüme Gitmek İçin Tıklayın.::.

Yararlı bir konu :)

Naito13

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
758
0
instrapanel çalışıyor mu? yani demek istediğim apilerle mi çalışıyor

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
ben yeniyimde şimdi bunları indirsem bana yararı olurmu bişeyler öğrenebilirmiyim sizce.bilgim yok ta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.