Yeni Hobi Arayışı

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Artık yaptığım hiçbir şey zevk vermemeye başladı çoğu hobiyi denedim ama hiçbirisinde tam olarak bağlanamadım.En son yabancı dizilerin yaklaşık %65 ini izledikten sonra (geriye kalan yüzdelik dilim beğenmediğim diziler) 2 gündür anime izlemeye başladım 3 anime bitti.

İşin kısası tam olarak kendimi adayabileceğim bir şey olsun istiyorum önerilerinizi bekliyorum

LsbaRRo

Üye
13 Mar 2013
82
0
Teizm,ateizm,Einstein teorileri gibi değişik konularda araştırma yapmanı önerebilirim dostum.Richard Hawkins'in kitaplarını alabilirsin sana yeni yeni fikirler sunar

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Parapsikoloji konusunda araştırma yapabilir kitapları okuyabilirsin çok geniş bir terimdir ömrünün sonuna kadar yeni şeyler öğreneceğin sıkılmayacağın bi daldır

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Paten Sürebilirsin
Onu yapmıştım
Teizm,ateizm,Einstein teorileri gibi değişik konularda araştırma yapmanı önerebilirim dostum.Richard Hawkins'in kitaplarını alabilirsin sana yeni yeni fikirler sunar
Bir süre sonra beynin iflas ediyor o konulara biraz ara verdim :D
Parapsikoloji konusunda araştırma yapabilir kitapları okuyabilirsin çok geniş bir terimdir ömrünün sonuna kadar yeni şeyler öğreneceğin sıkılmayacağın bi daldır
Tamam bir araştırayım teşekkürler

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
Prısonbreak .filmini öneririm. mademki filmlere takılıyorsun .sezonlu bir filmdir .yada youtubede gerçek esinlenmiş hapisten kaçış ile ilgili birsürü yaşanmış filmleri var ben de hemen hemen hepsini izledim tavsiyemdir....

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
can sıkıntısını geçirecek tarif
97 bölüm kurlar vadisi
300 bölüm kurtlar vadisi pusu
79 bölüm adanalı
71 bölüm ezel

bunları izle :D canın sıkılırsa yeni hobiler buluruz

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Prısonbreak .filmini öneririm. mademki filmlere takılıyorsun .sezonlu bir filmdir .yada youtubede gerçek esinlenmiş hapisten kaçış ile ilgili birsürü yaşanmış filmleri var ben de hemen hemen hepsini izledim tavsiyemdir....
prison break yabancı dizidir izleyeli oldu baya
3 boyutlu filmler öneririm
tamam bakarım
can sıkıntısını geçirecek tarif
97 bölüm kurlar vadisi
300 bölüm kurtlar vadisi pusu
79 bölüm adanalı
71 bölüm ezel

bunları izle :D canın sıkılırsa yeni hobiler buluruz

zamanında izlemiştim :D

JoseaV

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
723
0
Vücudunu geliştiribelirsin yada freerunning le uğraşabilirsin. Yada takla atmaktan falan hoşlanırsan bu adamın video larına falan bakabilirsin. [ame]https://www.youtube.com/watch?v=ltho8_PzC2U&list=PLpJRb_Th3m5SeaC_LSkJxk5HrBB13W_6H[/ame]

Edit: Yazılım la uğraşabilirsin. Algoritma ile uğraşmak bazı insanlara göre baya zevkli :) veyahut da oyun falan yapabilirsin

Son düzenleme:

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli

'Gandalf

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,897
0
Aet
Orta Dünyalı olabilirsin. Sana yol gösteririm. İnternet aleminde kimsenin bilmediği forumlara sokar seni eğlendirir ve seni bir Orta Dünyalı yaparım. (Bir nevi mizah fakat Orta Dünya hakkında araştırmalar yapıp kendini oradan biri gibi davranmak seni çok eğlendirir. Bir çok forumda var.)

Son düzenleme:

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
Orta Dünyalı olabilirsin. Sana yol gösteririm. İnternet aleminde kimsenin bilmediği forumlara sokar seni eğlendirir ve seni bir Orta Dünyalı yaparım. (Bir nevi mizah fakat Orta Dünya hakkında araştırmalar yapıp kendini oradan biri gibi davranmak seni çok eğlendirir. Bir çok forumda var.)

Olabilir :D

Siber Turk

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
328
5
46
Artık yaptığım hiçbir şey zevk vermemeye başladı çoğu hobiyi denedim ama hiçbirisinde tam olarak bağlanamadım.En son yabancı dizilerin yaklaşık %65 ini izledikten sonra (geriye kalan yüzdelik dilim beğenmediğim diziler) 2 gündür anime izlemeye başladım 3 anime bitti.

İşin kısası tam olarak kendimi adayabileceğim bir şey olsun istiyorum önerilerinizi bekliyorum

Film izlemekten hobi olmaz....
kendine başka uğraşlar bul, müzik ,spor, kitap okumak, hayvan beslemek gibi. ( kedi, köpek, su kaplumbağası, akvaryum) kendini daha rahat hissedersin.

xuninvited

Üye
29 Tem 2017
167
0
Astral seyehat yap :D hem uyuyon hem geziyon güzel bir şey
okudum ki anime izliyormuşsun öneri yapmadan gitmek istemiyorum :D
- ao no exorcist
- Charlotte
- pokemon
Eğer bunlar seni sökmezse son anime önerim pokemon izle :D hem komik demde 20 sezon hergün 30 bölüm izlesen sanırım 31 günde bitiyo :D
eğer hacker değilsen bu konuda kendini geliştirebilirsin
kendi oyununu yap
blog yaz
adobe'nin serilerinden öğrenmeye başla
pokemon go oyna
yemek yapmayı öğren
dükkan tabelalarını hackle :D
evde bozulan eşya varsa tamir etmeye çalış
televizyondaki bilgi yarışmalarına katıl
Naht sanatını öğren (Çok güzel bişey tavsiye ederim ben yapyorum hem stres atılıyo hemde tablosunun fiyatı 300 tl gibi güzelliklerine göre değişiyor)
aklıma bunlar geliyor gerçi bunlar hobi değil ama hobini bulana kadar uğraşı :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.