Yeni Hobi Arayışı

AssassinHC

Üye
25 Ara 2015
154
0
Altay
Doğayı seviyorsan dağda bayırda elinde kitapla zaman geçirebilirsin.Silahlara meraklıysan eğer yaşın tutuyorsa yada hiç değilse hava tüfeğin varsa ufak tefek şeyler avlayabilirsin. Hayvanlara zarar vermem diyorsan 20-25 metreye bir hedef dikersin patır kütür vurursun. Şahsen en çok sevdiğim şeyler. Amaç kafa dinlemekse kamp ta yapabilirsin. Yada imkanın varsa yelken kürek gibi bir spor dalına da girişebilirsin.

bonimax

Katılımcı Üye
20 May 2016
341
0
Kocaeli
sen okudunmu ki hawkinksi ?
Evet okudum
Yazılım öğren
Pek bana göre değil
Doğayı seviyorsan dağda bayırda elinde kitapla zaman geçirebilirsin.Silahlara meraklıysan eğer yaşın tutuyorsa yada hiç değilse hava tüfeğin varsa ufak tefek şeyler avlayabilirsin. Hayvanlara zarar vermem diyorsan 20-25 metreye bir hedef dikersin patır kütür vurursun. Şahsen en çok sevdiğim şeyler. Amaç kafa dinlemekse kamp ta yapabilirsin. Yada imkanın varsa yelken kürek gibi bir spor dalına da girişebilirsin.
Bunları değerlendireceğim teşekkürler
Astral seyehat yap :D hem uyuyon hem geziyon güzel bir şey
okudum ki anime izliyormuşsun öneri yapmadan gitmek istemiyorum :D
- ao no exorcist
- Charlotte
- pokemon
Eğer bunlar seni sökmezse son anime önerim pokemon izle :D hem komik demde 20 sezon hergün 30 bölüm izlesen sanırım 31 günde bitiyo :D
eğer hacker değilsen bu konuda kendini geliştirebilirsin
kendi oyununu yap
blog yaz
adobe'nin serilerinden öğrenmeye başla
pokemon go oyna
yemek yapmayı öğren
dükkan tabelalarını hackle :D
evde bozulan eşya varsa tamir etmeye çalış
televizyondaki bilgi yarışmalarına katıl
Naht sanatını öğren (Çok güzel bişey tavsiye ederim ben yapyorum hem stres atılıyo hemde tablosunun fiyatı 300 tl gibi güzelliklerine göre değişiyor)
aklıma bunlar geliyor gerçi bunlar hobi değil ama hobini bulana kadar uğraşı :D
Naht sanatını söylemeyi beceremem ben :D Diğer fikirlerin içinde teşekkürler değerlendireceğim hepsini
Film izlemekten hobi olmaz....
kendine başka uğraşlar bul, müzik ,spor, kitap okumak, hayvan beslemek gibi. ( kedi, köpek, su kaplumbağası, akvaryum) kendini daha rahat hissedersin.
Müzik spor kitap okumak balık beslemek hepsi var

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.