Yenı Yontem Msn Hack

qRoniq_VeLeD

Katılımcı Üye
23 Ocak 2009
637
0
CeHeNNemin DiBinDen
Yönetimdekilerle Adam Akıllı Konus Forum Kurallarına Aykırı İş Yaparsan Sürekli Uyarılırsın + Aşırı Kaçarsan Banned Olursun .

yönetime saygımız sonsuz..

ama bazı kisiler görevlerini iyi yapmıyolar ve bu görevi haketmiolar Hak eden kisiye gereken saygıyıda gösterioruz strawberry iyi mod sende ferdi abi
----------------------------------------------------------------------------------
+konu kilit + cöp kac kez verilecek

noldu hani msn hack yoktu arkadaşım hemde milletin bin kere verdiği konuyu veriosun biraz forumda gezmeni tavsiye ederim

arkadaşım programla msn hack olmaz

bunu cok iyi biliyo olsaydın bu konuya yorum yazmazdın

+se-zer bunu senden daha ii biliyor..

sende 2 de 1 aynı seylerı deyıp durma

Strawberry bu bölümden sorumludur ne yapacağını sana soracak değil msn vermek yasak sende forum kurallarını oku..

[Strawberry] [Deadlogger]... K!ng..

BoranS-61

Yeni üye
14 Mar 2009
12
0
TRabzon
ya usta ben msn i beni hatırla fln yapıyorum ama msn creds de gözükmüyor başka bilgisayardada denedim gözükmüyor niye acaba

Rc-08EmRe

Yeni üye
24 Ağu 2008
16
0
abi dediklerinin aynisini yaptim ama msn acilmadi :s:s ozelden bi yardim edersen sevirinirim abe tskler simdiden

heartful72

Üye
17 Kas 2007
177
7
ANKARA
arkadaşlar bunların hepsi geçmiş yıllarda msn nin yapılmasıyla ortaya çıkan açıklardı. adamlar bu açıkları kapatalı yıllar oldu. bırakın şunları yavvvvv. adam bi yerden alntı yapmış sizlere hack diye itelemeye çalışıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.