YGS-LYS Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
YGS-LYS kulübümü
Kulübün açılma amacı konu özetleri paylaşma, soru sorma vs. Gibi Hack işlerimizin yanında sınava destek olmak.
Mesela ben sayısalcıyım (ama kötü bir sayısalcı :trl ) Fizik'te basınç konusunda bir soruda bir noktayı anlamadım. Sorunun resmini ve sorumu atıyorum buraya, bilen iyi kalpli cesur bi arkadaşımız bize cevaplıyor. Hep cevaplarken kendisi tekrar etmiş oluyor, hemde forumda gezen arkadaşlara (okurlarsa) bilgi birikimi oluyor.

Ya da bir konuya çalıştım özetini çıkardım. (Ki ben çalışken özet çıkararak çalışıyorum.) Sonra gelip buraya yazıyorum konunun özetini. Yazarken hem tekrar etmiş oluyorum hemde sizlere yardımcı oluyorum.
TheKar1zma abimizden izin alınarak açılmıştır.
Üyeler

Onursal Üyeler
ßr@In

Aktiflik göstermeyen arkadaşlar kulüpten atılacaktır.!
YGS'YE 130 GÜN KALDI.
İyi kalpli kardeşimizden iyi bir mesaj aldım çok mutlu oldum. İngilizce kitap setine ihtiyacı olan birisine hediye etmek istiyor. İhtiyacı olan arkadaşımız bana veya R4ven'e ÖM atabilir.
R4ven' Alıntı:
Hocam LYS-5 İngilizce Kitap Yardımı yapmak istiyorum. Belki biri çıkar diye konunun ilk mesajına bilgilendirme geçerseniz sevinirim :) Bugün edebiyatları yolladım elimde ingilizceler kaldı.
Kulübümüz açıktır ancak ders notlarımız benim açtığım "Ödev" Forumundaki konulara yazılacaktır. Kopyala yapıştır hiç bişey istemiyorum. Neden istemiyorum? Çünkü yazarken de öğrenmenizi istiyorum ben öyle yapıyorum gerçekten faydasını göreceksiniz. Bu kulüp altında sorularınızı sorabilirsiniz.
Örn; Hangi bölümü tercih etmeliyim.

Örn2; x+y=10 ise x'in alabileceği değerler toplamı nedir?
cevap = 0 :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

ᴄʀᴜᴇʟ

Özel Üye
24 Eyl 2013
4,420
56
Ahıska
Arkadaşlar elimde baya emek harcadığım ve çalışırken çıkardığım 9 ve 10. sınıf notları var. İhtiyacı olan arkadaşlara atabilirim istediği dersleri. Tüm konular olmayabilir belki ama elimde olan bir konuysa eğer yardımcı olurum.

Son düzenleme:

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Ekledim arkadaşlar sağolun :)
Sorularınızı sormayı unutmayın :)
Ayrıca özet çıkarmayı :))

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
34
Vakit buldukça sorularınızı cevaplamaya çalışırım. Sayısal(Fiz-Mat-Geo) olanları tabi :trl

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Benide ekleyin lütfen sözel sorularınız olduğunda söylemeniz yeteroi ya da anlamadiginiz konuları anlatabilirim (cog-tarih-dil anl.-edebiyat)

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Ekleyeceğim herkesi arkadaşlar :)
Onderpanst kardeşim haklı :) kaynak paylaşmayan olursa ban.. :trl
Bu kulüp bu kadar ciddi bir müessese :D

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Üyeler eklenmiştir.
Açıklama yapılmıştır.
Yakında konu özeti yazılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.