Youtube Ekibi Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Değerli Co Adminimiz DeneyimsizDenek Tarafından İzin Verilmiştir.

YouTube-logo-full_color.png

Fark Etmişsinizdir. Günlerdir Üstünde Durdugum Bir Makam;Youtube.
Aslında Son Zamanlarda Depara Kalktığımız Youtube Makamında Tıpkı Kuvayı Milliye/Düzenli Ordu Gibiydik. Birkaç Kişiden Oluşan Düzensiz Ordumuz İle Yardımlaşıyorduk. Şimdi Burası Resmii Bir Youtube Kanalı. Buda En En En En İyisini Yapmamız Gerektiğini Belirtiyor. Tabii O Başlangıç. İnanırsanız ''En'' Sayısı Sonsuza Ermekten Çekinmez.

Peki Ya Ne Yapacağız ?

Planlı Çalışacağız.

Kurallı Çalışacağız.

Edepli Çalışacağız.

Aile Gibi Çalışacağız.

Geyik Yapacağız.

Ciddi Olacağız.

Olacağızda Olacağız. Çalıştıktan Sonra Geyik,Geyikten Sonra İş Eksik Olmaz.

Arkadaşlar En Büyük Sorumluluk-Çalışmaktır. Siz Çalışın Sonra Heppsi Güzel Olacak. Şimdi Arkadaşlar Geçen Ay İçin 1K+ Abone Kazandık. Bu Ay İse Düzenlemeye Soktuğumuz İçin Biraz Düşüş Yaşanması Normal (Daha Yaşamadık). Şimdi Bu Ekibi Oturtur İsek,Gelecek Ay Belkide 4-5-6-7-8-9-10 Bin Abone Bile Kazanırız ? Kim Demiş İmkansız. Burası Yıllardır Var Arkamızda Koskoca THT Makamı Var. Üyelerimizin Gönlü Yeter..

Şimdi Ciddiyete Bindiriyorum;

Arkadaşlar Herkes Görevini Yapmalı Ki Kanal İyi Yerlere Gelsin.

Kimse Tartışmayacak,Biz Bir Aileyiz.

Unutmayın Yaptığınız Çalışmalar Havaya Atılmıyor,Youtube Kanalına Atılıyor.

Şimdi Ana Temamız Hacking. Ama Diğer Kategorileri Göz Önünde Bulundurmaktan Kaçınmıyorum. Örneğin;Türk Tarih Belgeseli Şuan Kanalda Yayında. Yani İçerik Bol Olabilir.

Şimdi Yapılacaklar Listesine Geçelim ? :)

Küçük Resim İçin Göz Alıcı Resimler Yapabilecek Grafiker Dostlar;

Eğitim Videoları Çekebilecek Deneyimli Dostlar;

Montaj Konusunda Yardımcı Olabilecek Dostlar;

Seslendirme İşleri İçin Dostlar;

İçerik İçin Kendimi Sorumlu Tuttum. İsteklerinizi Yada Çekmek İstediklerinizi Bana Bildirebilirsiniz :)

Saydığım Maddeler İçin Gerekli Olanlar Ve Şartlar;

Küçük Resimci Arkadaşlar İçin;
Arkadaşlar Sizler İçin Söylenecek Fazla Bir Söz Yoktur. Yapmanız Gereken Çok Kolay. Göz Alıcı,İçeriğe Uygun Resim Üretmek :)

Eğitim Setleri Videoları Çekecek Dostlar;
Arkadaşlar Sizlerden İsteğim Mikrofona Sahip Olmanız,Sesinizin Belli Bir Olgunlukta Olması ''Çok Katı Bir Kural Değil O Kadar Kasmayın'' Eğer Mikrofonunuz Yoksa,Sıkıcı Olmadan Açıklayıcı Cümleler İle Metinler Yazıp Videoyu Çekmeniz...

Montajcı Arkadaşlar;
Arkadaşlar Sizin Yapmanız Gereken Montaj Konusunu Dikkate Almak. 5 Dakika Da Bitirmek Olmaz. Kafa Yormak Gerek. Birde Önemli Olaylardan Birisi Daha; Telif Haksız Müzikleri Kullanmak Yada Telif Yemeyecek Uzunlukta Eklenti Yapmak...

Seslendirmen Arkadaşlar;
Arkadaşlar Mikrofon Kaliteniz İyi Olması Gerek Bu Gerekli. Telefonunuz İyiyse Ordanda Yapabiliriz İş Görüyor Deneyimliyiz. Sesinizin Olgunlukta Olması Gerekir Ve Vurgu Ve Tonu İyi Bilen Kişiler Gerekli... Etkilemeniz Lazım,HAYKIRIP YIKMANIZ !! Ağlatıp Üzmeniz Lazım...

Kulüp Alımları : AÇIK

Kulüp Lideri;FURKAN1214

KULUP ÜYELERİ;
1-) Furkan1214
2-) Stokw
3-) Anadolu Aslanı
4-) DeneyimsizDenek
5-) Vatansever12
6-) DeneyimsizDenek
7-) Ajexa
:cool: Orcan46

BAŞVURULAR BANA PM OLARAK İLETİLECEKTİR.

Başvuru Formu;
1- Ad Soyad =
2- Skype =
3- Uzmanlık Alanınız = (örn. : Seslendirmenlik )
4- Telefon Numarası (Whatsapp için) =
5- Referansınız (varsa) =
6- Yaptığınız Çalışmalar (en az 3 tane) =

KESİNLİKLE TELEFON NUMARASI VERİLMELİDİR SAHTEDE OLABİLİR. WHATSAPP ÜZERİNDEN ORGANİZE OLACAĞIZ.

Görevlendirme = Grafik Tasarımı :

1-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Lideri
2-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Yardımcı Lideri
3-) Seçilecek = Grafik Tasarım Yardımcı Lideri
4-) Stokw = Grafik Tasarım Üyesi
5-) Seçilecek = Grafik Tasarım Üyesi
6-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Üyesi
7-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Üyesi
:cool: Seçilecek = Grafik Tasarımı Üyesi
9-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Üyesi
10-) Seçilecek = Grafik Tasarımı Üyesi

MehCaN Daha Önceki Forum Performansları İle Bilinen Yönetimden Grafik Konusunda Başarılı Dostumuz Direk Lider Olarak Atanmıştır.Grafik Tasarım Bölümü İçin Başvurular Ona Da Atılabilir..

Görevlendirme = Video Çekimi :

1-) ANADOLUASLANI = Video Çekimi Lideri
2-) Seçilecek = Video Çekimi Yardımcı Lideri
3-) Seçilecek = Video Çekimi Yardımcı Lideri
4-) DeneyimsizDenek = Video Çekimi Üyesi
5-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi
6-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi
7-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi
:cool: Seçilecek = Video Çekimiı Üyesi
9-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi
10-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi
11-) Seçilecek = Video Çekimi Üyesi

Görevlendirme = Montajcılık :

1-) Vatansever12 = Montajcılık Lideri
2-) Seçilecek = Montajcılık Yardımcı Lideri
3-) Seçilecek = Montajcılık Yardımcı Lideri
4-) Ajexa = Montajcılık Üyesi
5-) Seçilecek = Montajcılık Üyesi
6-) Seçilecek = Montajcılık Üyesi
7-) Seçilecek = Montajcılık Üyesi
:cool: Seçilecek = Montajcılık Üyesi
9-) Seçilecek = Montajcılık Üyesi
10-) Seçilecek = Montajcılık Üyesi

Görevlendirme = Seslendirmenlik :

1-) Seçilecek = Seslendirmenlik Lideri
2-) Seçilecek = Seslendirmenlik Yardımcı Lideri
3-) Seçilecek = Seslendirmenlik Yardımcı Lideri
4-) orcan46 = Seslendirmenlik Üyesi
5-) Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi
6-) Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi
7-) Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi
:cool: Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi
9-) Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi
10-) Seçilecek = Seslendirmenlik Üyesi

BAŞARIMLARIMIZ;
http://www.turkhackteam.org/genel-y...vij-tht-resmi-youtube-kanali.html#post6690422
(1 Şub 2017 – 28 Şub 2017) Tarihleri Arasında 680 Abone Kazandık. Bu Zorlu Süreçte Bu Kadar Abone Kazanmış İken Ekibimiz Oturduktan Sonraki Başarımlarımızın Büyük Olacağı Düşüncesine Varıyorum.
http://www.turkhackteam.org/genel-y...imi-tht-resmi-youtube-kanali.html#post6696085
http://www.turkhackteam.org/genel-y...ger-tht-resmi-youtube-kanali.html#post6698283

Son düzenleme:

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Abi sen naptın ya... 40 kişilik bir ekip... Pivv
Allah yardımcımız olsun. Arada kaynattın smtk ile yutubu ha :)
Aktif idi gerçi de, gene hayırlı olsun bakalım :)

kurtbey48

Üye
19 Eyl 2007
127
0
Twitter'da Tweet atma kulübü, Twitter takipçileri onaylama kulübü, Instagram yorumlara cevap verme kulübü gibi varyasyonları bekliyoruz. Bkz. "SOSYAL MEDYA KULÜBÜ"

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Kendini Bölümlere Uygun Gören Dostlar Konuda Bulunna Basvuru Formunu Özel Mesajla İletebilir..

KURTBEY,Postu Kirletme. Alınan Karar Bu,Youtube Bizim İçin Bir Hayli Önemli. Ayrı Bir Platform Makul Görülmüşse Görülmüştür..

kurtbey48

Üye
19 Eyl 2007
127
0
Kendini Bölümlere Uygun Gören Dostlar Konuda Bulunna Basvuru Formunu Özel Mesajla İletebilir..

KURTBEY,Postu Kirletme. Alınan Karar Bu,Youtube Bizim İçin Bir Hayli Önemli. Ayrı Bir Platform Makul Görülmüşse Görülmüştür..
Şu an konunuzu, sizin deyiminizle "kirletmekten" çok amacını anlamaktayım. Burası bir forum hocam, hatırlatırım. Farklı düşünceleri "kirlilik" olarak değerlendirmek yakışık kalmaz. Ben şimdi bu konu forumu kirletmekte deseydim tepkinizin ağır olacağından eminim. Başarılar diliyorum.

Zeccry

Kıdemli Üye
24 Eki 2015
2,675
1
Geldim Ben ?
Şu an konunuzu, sizin deyiminizle "kirletmekten" çok amacını anlamaktayım. Burası bir forum hocam, hatırlatırım. Farklı düşünceleri "kirlilik" olarak değerlendirmek yakışık kalmaz. Ben şimdi bu konu forumu kirletmekte deseydim tepkinizin ağır olacağından eminim. Başarılar diliyorum.
Estağfrullah. Ben Herkesin Fikrini Duymak Görmek İstiyorum Ama PM Olarak. :) Şimdi Sosyal Medya Timi Kulübü Youtube Konusu Kadar Ciddiye Alınacak Biyer İçin Absürt Kaçtı. Yani Şöyle Diyeyim; Onlar Tek Bir Alanla Değil Birçok Alanla Calıstıgı İcin Yetişemeyebiliyorlar. Bu Yuzden Burası Kuruldu Birebir Çalışarak Daha Verimli Sonuç Almak Adına :)

MehCaN

Kıdemli Üye
11 Mar 2016
2,199
0
GrafikLand
evveeet beyler alımlar acıktır hem eglenıcegız hemde TÜRKHACKTEAM Adını heryerde gösterecegiz.. Youtube'da buyuk ısler basarabılır dıye dusunuyoruz ama tabiki sizin de katkılarınızla ;)

Ben kendı Kategorım adıma konusıyım ;

butun calısmaları bırlıkte yapacagız , birlikte tartısıcaz Örneğin : şu soyle olmalıydı gibi
ve grafık tasarımla ılgılı sorularınızı bızzat ben cevaplayacagım ...

Bekliyorum klube arkadaslar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.