Zararlı Yazılım Soru-Cevap Sayfası #UnequaL

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Merhabalar,
Duckdns ile bana yaparmısin tw den musait birgunde darkcoment ayarlarini.
Sen pm at tw id sifreyi
Sistemimizi bu tür tehikeli yazılımlardan virüslerden nasıl koruruz? avira,combofix malwarebytes.. gibi programlar yeterli olurmu ve bu virüsler hangi programlama diliyle yazılıyor crypter olsun trojen olsun 'c' ile yazılabilirmi

Ben kaspersky antivirus kullaniyorum. Yeterli diye dusunuyorum.

q0nz1

Yeni üye
18 Eyl 2010
5
0
Bursa
Hocam modemi yeni bağlattım port açmayla ilgili problemler yaşıyorum yardımcı olurmusunuz

Demonyoz

Üye
25 Ara 2015
206
0
Rize
Ben bu işleri ogrenmek istiyorum saldiri vs. bana kisada olsa ogretirmsn tw veya alpamixde olabilir zaten bu işlere merakim bilgisayar muh. okuyucam o yuzden yardimci olursan sevinirim :)

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul

ayhan65

Yeni üye
3 Ara 2015
50
0
Bu konuda ben senden yardım almak isterim bana yatdımcı olurmusun ratlarla ilgili çalışıyorum ama yapamadığım bazı durumlar var ve senden senin bilginden yararlanmak çok faydalı olacağını düşünüyorum umarım bana yardımcı olursun team wiewer dende yardımcı olabilirsin teşekkür ederim.

Son düzenleme:

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul
Bu konuda ben senden yardım almak isterim bana yatdımcı olurmusun ratlarla ilgili çalışıyorum ama yapamadığım bazı durumlar var ve senden senin bilginden yararlanmak çok faydalı olacağını düşünüyorum umarım bana yardımcı olursun team wiewer dende yardımcı olabilirsin teşekkür ederim.
faceden yaz görüşelim.

srdr134

Yeni üye
26 Ara 2015
7
0
Arkadaşlar buralarda yeniyim.Merak ettiğim bazı konular var.Virüs nasıl yapılır ve bunu bir resime nasıl yerleştirebilrim.

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
1
64
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.