Zararlı Yazılım Soru-Cevap Sayfası #UnequaL

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Selamun aleyküm hocam
Android rat bağlantısı geliyor ama kontrollere tıkladıgımde hiç birşey çalıştırmıyor..
Telefon açık ama ses dinleme özelligi filan hiç bir özellige giremiyoruz bi yardım ede bilirmisin ?

Bayram173

Katılımcı Üye
19 May 2013
882
0
Dostum begenmediysen kullanmayabilirsin. Biz her ozeligi sorunsuz çalışır demedik. Piyasadakilerin en iyisi dedik. 210$ di sanirim fiyati. Eger paran varsa bunu satin alip deneyecektin, ayni sey çıkacakti. Biz bedavaya sunduk. Karsiliginda beklentimiz de iltifat olmasa bile, boyle elestirileri yapmamandir. DroidJack - Android Remote Administration Tool buyur site. Bak ne kadarmış fiyat

Güzel kardeşim benim derdim sizin sorunları çözememeniz. Bu ratı 4 aydır kullanıyorum başıma ne sıkıntı geldiyse kendim çözüp buluyorum bunun çözümünü de buldum benim sana demek istediğim bu yazdığım ilk mesaj değil bunu sen de biliyosun açtığım konuları sorduğum soruları kimse cevaplayamıyor yapamıyor madem bu konuyu paylaştınız alıntı yaptınız sorulara cevap çözüm bulun anladın mı kardeşim fiyatını da sitesini de diğer ratları da onların fiyat ve sitelerini de biliyorum.

Selamun aleyküm hocam
Android rat bağlantısı geliyor ama kontrollere tıkladıgımde hiç birşey çalıştırmıyor..
Telefon açık ama ses dinleme özelligi filan hiç bir özellige giremiyoruz bi yardım ede bilirmisin ?
Son paylaşılan ratlarda ses ve görüntü özelliği çalışmayabiliyor istersen onların da çalıştığı ratı upload edebilirim.

[/B]Son paylaşılan ratlarda ses ve görüntü özelliği çalışmayabiliyor istersen onların da çalıştığı ratı upload edebilirim.

Aslında upload etsen iyi olurda bu ratdaki hiç bir özellik çalışmıyordu..

Aslında upload etsen iyi olurda bu ratdaki hiç bir özellik çalışmıyordu..

Az önce paylaştım silinmiş sanırım. RAT OLDUĞU İÇİN virüs çıkması gayet ve gayet normal virüstotal de ekliyorum buyur.

Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

virustotal: https://www.virustotal.com/tr/file/...24765437034e222b8a932e5b/analysis/1448309853/

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrClngr

Yeni üye
13 Eki 2015
8
0
arkdaşlar ben de vodafone modem var ve port açamadım alphemıx yuklu ıkı dk yardımcı olabılecek var mı ?

omercelenk

Yeni üye
24 Ağu 2008
35
0
Şirkette çalışıyorum burda kullanılan cisco 1900series diye bir router var. Ben bu routerdan nasıl port açabilirim. Yardımlarınız için teşekkür ederim

blacka42

Yeni üye
23 Eki 2014
47
0
Konya
Tw at Musait olunca yardimci olalim.
Hocam öncelikle yardımcı olma isteğiniz gerçekten vakit ayırıp tek tek ilgilendiğiniz için tüm arkadaşlar adına ve kendi adıma teşekkür ederim.

Benim sorunum Netmaster CBW-383ZN modeminde portu açıyorum güzelce hangi siteyi denediysem kapalı gözüküyor çok uğraştım denedim bütün av ler güvenlik duvarları kapalı ama olmuyor.

Özelden tw de atamıyorum postum yeterli değilmiş :(

wirklichr

Üye
22 Eki 2014
79
0
Hocam öncelikle yardımcı olma isteğiniz gerçekten vakit ayırıp tek tek ilgilendiğiniz için tüm arkadaşlar adına ve kendi adıma teşekkür ederim.

Benim sorunum Netmaster CBW-383ZN modeminde portu açıyorum güzelce hangi siteyi denediysem kapalı gözüküyor çok uğraştım denedim bütün av ler güvenlik duvarları kapalı ama olmuyor.

Özelden tw de atamıyorum postum yeterli değilmiş :(

Kardeşim alpemix varsa yardımcı olmaya çalışalım?

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Sorun yasayan pmden alpemix bilgilerini atsin. Yardimci olmak isteyen arkadaşlar saolun varolun, lajin ben ilgilensem daha iyi olur :)

QMIR19

Yeni üye
22 Kas 2015
3
0
sa kolay gelsin kardeşim öncelikle ben bi key loger hazırlamak istiyorum teamwirden bana yardımcı olursan sevinirim tesekür ederim konu için
:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.