Zphisher tool'u fix yedi ravana toolunu kullanın

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19
Hocam peki tool u nasil kullanicaz. Sosyal medya calinca emaile uyari gelmiyor mu nasil çalcaz instagram??
Hocam 2AD doğrulama açık değilse muhtemelen gelmez ancak illa ki mailine şu ipli adresten şu cihaz az önce giriş yapmıştır gibi bir mail gelir vpn kullanarak ip'nizi yanıltabilirsiniz sanırım

heryp

Üye
5 Eki 2022
54
19
Tik VPN olur mu hocam
Olur hocam muhtemelen o vpn uygulamasını beğenmezseniz secure vpnde var ancak eğer karşıdaki kişi sizden hesap çaldığınız için savcılığa şikayet başvurusunda bulunursa bu sefer vpnde kurtarmaz iyi forumlar dilerim

Hocam bi de Chrome da link güvenlik hatası kırmızı oluyor. Onu nasil halletcez??
Onun çözümünü bende bilmiyorum

herkes fixlenmis diyoda zphisher tooluna bende çalışıyor
O senin şanslılığın demek ki😄

Onun çözümünü bende bilmiyorum
Ancak bende öyle bir şey olmadı

Moderatör tarafında düzenlendi:

I'm bot

Yeni üye
4 Eki 2022
2
0
Hocam ekran görüntülerindeki gibi seçenekleri seçiyorsun sonra sana bir link oluşturuyor o linki kurbana atıyorsun eğer kurban linke tıklayıp bilgilerini girerse termux ekranına bilgileri geliyor
Teşekürler bı kaç deneme yaptım başarılı oldu fakat bı arkadaşım üzerinde deneme yaptım onun şifresi gitti bı daha giremedi neden olabilir

AğırAbi0

Yeni üye
27 Ocak 2023
4
0
Herkese selam zphisher toolu fixlendi ve bildiğiniz üzere çalışmıyor onun için size yeni bir tooldan bahsedecem.

git clone GitHub - princekrvert/Ravana: Phishing tool for termux .This includes many websites like facebook,Instagram,Twitter,google etc..

cd Ravana
ls
bash ravana.sh

Program içerisinden görüntüler:
sjo6ilw.jpg
qyjq8e6.jpg

ÖNEMLİ UYARI: Unutmayın tüm sorumluluk size aittir. Ben sadece bunu siteye bilgi amaçlı koymuş bulunmaktayım.
Reis bende siteye ulaşılamıyor diyor nedeni nedir acaba

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.