3.Dünya Savaşının Galipleri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
21 Ağu 2016
125
0
Das Reich.
Siz savaş diyorsunuzda beyler benim gülesim geliyor savaş devrimi kaldı terörizm moda oldu bu aralar adamlar el kaide ile girdi işıd ile çıktı adamlar istedikleri yeri zaten yönetiyorlar yani heryer kendilerinin neden kendilerinin olduğu bi yerle savaşsınlar ki ?

SelafettinUstad

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
555
0
Eğer Katılır İsek Rusya Çin İle Beraber Savaşa Gİreriz Ve Büyük İhtimal Batıda 1 2 tane ülke savaşa girmez tarihten sileriz batıyı :D

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=nYrF4wY0Z5A[/ame]
Türkiye'de Gelişti Bence Atom Bombası Olsun O Olsun Bu Olsun Bu Kadar Yıldır Bu Düşünülmedimi Sizce Mutlaka Planlar Vardır

Bu Benim Düşüncem Ve Şavaş Çıkacağını Düşünmüyorum Kolay Kolay Hiçbir Ülke Bunu Başlatmaz

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
O dediklerin hayal, bu dediklerini bir film yapamaz bizim türkler.

Türkler daha avrupa birliğine giremediler, giremiceklerde.

Yok peyniri almanyada fransada vs , kapatıp satıyorlar hadi çıktı bak bizde yaptık diye pazarda 1 gün durdu kapalı peynir satış olmadıda 2.günü tekrar açık satmaya başladılar.

-Türkler Ne Araba üretir.
-Türkler Ne Film çekebilir.
-Türkler Ne Silah üretebilir.

-Türkler Sadece "Yer ve İçer"
-Türkler Sadece "Alıntı yapar"
-Türkler hiç bir zaman gelişemez benim gözümde bu kadarlar, 50-60 yıl geçsin adamlar uçan araba çıkartır.

Bizim türkler şahine binmeye devam eder.

Türklere Gülüyorum, o yüzden Türkler uyurken "Uyuyup uyumadıklarını bilmezler" Bizi Tarihten gerçekden silerler, tarih öyle bir bahseder ki bizden, Herkesin alay konusu oluruz.

Sadece Türklere :puah Gülüyorum kusura bakmayın.

Sen önce Türklerle dalga geçmeden önce tarihe bak bakim hangi ırk 2 kere çağ açıp kapatmış
Hangi ırk ayağına kadar papaları getirip aman diletmiş
Hangi ırk yenilmez aşılmaaz denilen surları aşıp geçmiş
Hangi ırka onlar size dokunmadıkça sizde onlara dokunmayın diye bir hadis söylenmiş
Hangi ırk ilk düzenli orduyu kurmuş hangi ırk herşey bitti denilirken yeniden ayaklanmış
Hangi ırk hasta adamı iyileştirmiş
Şuanki sinir ile anca aklıma bukadar geldi...

FFB

Uzman üye
27 Mar 2016
1,941
3
Samsun
Yazılanların çoğunu okudum. Kısmen haklı olduğunuz noktalar var. Zaten bana göre doğru size göre yanlış da olabilir. Bana göre 3. dünya savaşı çok zor bi ihtimal çıkar. Savaş çıkmıyacak. Ham maddeye olan ihtiyacı azaltmak için devletler ve şirktetler tarafındn gereksiz görülen kitleler imha edilecek bu imha stilide yüksek ihtimal salfın hastalıklarla olacak. Yani illa dünyanın içine etmemize gerek yok kimse artık bu teknoloji ile bunu göze almaz

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2

Yok peyniri almanyada fransada vs , kapatıp satıyorlar hadi çıktı bak bizde yaptık diye pazarda 1 gün durdu kapalı peynir satış olmadıda 2.günü tekrar açık satmaya başladılar.

-Türkler hiç bir zaman gelişemez benim gözümde bu kadarlar, 50-60 yıl geçsin adamlar uçan araba çıkartır.

Türklere Gülüyorum, o yüzden Türkler uyurken "Uyuyup uyumadıklarını bilmezler" Bizi Tarihten gerçekden silerler, tarih öyle bir bahseder ki bizden, Herkesin alay konusu oluruz.

Ben TÜRK'lüğü aşağılamak için söylemedim bu lafları dostum. biz gücümüzün farkın'da değiliz sadece sorun orada ah bir senkron olsa. ah bi kendimizi düşünmesek. ah arılar gibi karıncalar gibi birlik olsak. neler yapıcağız ama işte kendimizi o kadar aşağıda görüyoruz ki ülkesini düşünen yok inanın bir kaç işte çalıştım ne lidere saygı ne askere. atatürk'e kimse saygı duymuyor küfür bile ediyorlar. bu tür insanlar ülkenin geleceğe gitmesini istemiyorlar. biz önce saygı duymayı ögrenmeliyiz sonrası kolay.

Son düzenleme:

byfat51

Uzman üye
8 Kas 2015
1,860
0
Nide-->Niğde
1Nyv4D.jpg

TUBİTAK'da Ayet okunmuş fasulye 1. oldu :D Doğru diyor bu kafayla bizi dümdüz ederler.

bizim okuldada fasulye vardı bide bizim mat projesi vardı :D ikiisinide almadılar :puah

21 Ağu 2016
125
0
Das Reich.

türkler silahta üretirler , filmde çekerler , ekonomiyide canlandırırlar , uzayada çıkarlar , türklerin yapamayacağı hiçbirşey yoktur. Tek sorun Türklerin din ayağında uyutulup araplaştırılması - Necmettin Erbakan'ı indirenler gibi- Türkler bir uyanırsa , ne ingiliz malı kalır , ne çin malı fakat araplaşmayı bırakıp aslına dönmesi samanlığa kazık çakmak gibi

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Kusatma_Zonaro.jpg

O zamanlar gemiler suda zor yüzerken , Koca gemileri karadan yürüten FATİH SULTAN MEHMET 'in torunları olduğumuzu

kanuni-sultan-S%C3%BCleyman-s%C3%B6zleri.png

Cihan Hükümdarı KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ' ın Torunu olduğumuzu

tc3bcrkc3bcn-tarih-sahnesine-c3a7c4b1kc4b1c59fc4b1.png

Ve Ayyıldız lı bayrağının O şanlı mazisini unutmazsak , Ülkeminiz 4 bir yanının Şehit kanlarıyla dolu olduğunu unutmazsak , Ve Allah ' ın Bizimle olduğunu unutmazsak Mazideki gibi 7 Düvel gelse deviremez evelALLAH...

ahmetk128

Kıdemli Üye
27 Ocak 2016
3,287
0
Ötüken
Kusatma_Zonaro.jpg

O zamanlar gemiler suda zor yüzerken , Koca gemileri karadan yürüten FATİH SULTAN MEHMET 'in torunları olduğumuzu

kanuni-sultan-S%C3%BCleyman-s%C3%B6zleri.png

Cihan Hükümdarı KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ' ın Torunu olduğumuzu

tc3bcrkc3bcn-tarih-sahnesine-c3a7c4b1kc4b1c59fc4b1.png

Ve Ayyıldız lı bayrağının O şanlı mazisini unutmazsak , Ülkeminiz 4 bir yanının Şehit kanlarıyla dolu olduğunu unutmazsak , Ve Allah ' ın Bizimle olduğunu unutmazsak Mazideki gibi 7 Düvel gelse deviremez evelALLAH...

Daha niceleri var ama yapmamız gereken bunları hatırlamak e unutturmamak ve dinin arap kültürü olmadığını anlatabilmek

kral4

Uzman üye
23 Nis 2015
1,037
0
Türkiye
Müslümanlarla Yahudiler harb etmedikçe kıyâmet kopmayacaktır. O harpte Müslümanlar (gâlip gelerek) Yahudileri öldürecekler. Öyle ki, Yahudi, taşın ve ağacın arkasına saklanacak da, taş veya ağaç; ‘Ey Müslüman, Ey Allah’ın kulu, şu arkamdaki Yahudi’dir, gel de onu öldür!’ diye haber verecektir.
(Müslim, Fiten, 82)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.