3.Dünya Savaşının Galipleri Kim Olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mr Noxi

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
448
0
I am from TR
Her ne kadar sevmesem de o senin CUMHURBAŞKANIN saygı duymak zorundasın.

O'na mı cumhurbaşkanım diyeceğim, ona c.b.ş' diyeceğime ölürüm daha iyi.

Almanya da geçen 2 hafta önce Burgerking'de mi ne 1 çocuk öldürüldü.

2 Haftadır TV'lerde Adı anılıyor.

Bizim o kadar milletimiz öldü, daha yeni mi geldi akıllarına duraklara isim yazdırmak.

Ölen ölüyor kimseyi hatırlamıyorlar bu kadar.

Lowind

Kıdemli Üye
21 Kas 2015
4,510
0
26
☪Turan
Kısa ve net Rusya açık ara ile kazanır. Ve bu ülkeyi araplaşma yolunda sürüklenmeye devam ettikçe birşeyi kazanamayız.

Biliyoruz ki 1919'da tam da Fatihin istanbuldan girdiği kapıdan girerek istanbulu işgal etmişler ozamanlar istanbul demek Türkiye demekti. Ülkemiz adım adım işgal edilirken bu halk Mustafa Kemal Önderliğinde gerçekleştirdi ve Kurtuluş Savaşını başlatarak en büyük devrimini gerçekleştirdi Türkiye Cumhuriyetini kurdu o dönemde Osmanlıdan kalma borçlar sebebiyle ülke borç batağındaydı ve o borçların hepsi sahiplendirildi ve bir ülke sil baştan yeniden yaratıldı. Mesela ulaşım,enerji,iletişim gibi bir çok hayati sektörde ülkemiz gibi işgal altındaydı bu şirketler teker teker yabancılardan satın alındı ülke ekonomisine kazandırıldı. Ve Türkiye ekonomisi nefes almaya başladı o dönemde demir yollarımızın tamamı yabancılara aitti hepsi satın alınarak ülkeye geri kazanıldı. 1926'da bugünün Türkiyesinde yapılamayan yapıldı Türkiye kendi uçaklarını yapmaya başladı yolcu,savaş ve ambulans uçakları üretildi Türkiye avrupa ve orta doğuya uçaklar sattı.

Yani kısaca bize armağan edilen ödüllere bile sahip çıkamazken 3.Dünya Savaşı bizim için hikaye kalır.

Son düzenleme:

Friedlich

Uzman üye
31 Tem 2016
1,520
2
Hiçlik

O'na mı cumhurbaşkanım diyeceğim, ona c.b.ş' diyeceğime ölürüm daha iyi.

Almanya da geçen 2 hafta önce Burgerking'de mi ne 1 çocuk öldürüldü.

2 Haftadır TV'lerde Adı anılıyor.

Bizim o kadar milletimiz öldü, daha yeni mi geldi akıllarına duraklara isim yazdırmak.

Ölen ölüyor kimseyi hatırlamıyorlar bu kadar.
O zaman bir silah bulup kafana sıksan iyi edersin,ben bayılmıyorum ona Cumhurbaşkanım demeye.
Benim TÜRK HALKI'na saygım var,onlar seçtiyse saygı duyarım ve sende ya seve seve ya da öbür türlüsünden saygı duymak ZORUNDASIN.
Aynı şey Gazi Mustafa Kemal Paşa için de geçerli.
Benim amcam da şehit oldu...Polis'ti.. saydım cidden saydım, 40 SANİYE haberlere çıktı.. 45 bile değil...
Ben bayılmıyorum bu düzene,ama saygılıyım. DİK durmayı biliyorum.DİK Duracağım.
Eğer Şehit olursam kimsenin beni hatırlamasını da istemiyorum yeter ki halkım huzur içinde yaşasın.

Son düzenleme:

HexMa

Üye
11 Ağu 2015
190
1
Ne zaman mağlub olduğumuzu gördünüz ? ... Klavye hatası kusura bakmayın

Son düzenleme:

LightYagami

Yeni üye
19 May 2016
37
0
Nüfus azaltma politikaları elbet uygulanacaktır...

...Ki bu da bence 3.dünya savaşının gerekliliğini ortadan kaldırır.

Basitçe salgın hastalıklar ve yapay depremler kullanabilirler.

HAARP gibi bir teknolojiyle karşı karşıyayız sonuçta.

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye
Başka Çarem Kalmadı Bunu Yapmaya Mecburum Bu Mesajımdan Sonra Tartışma , İğneleyici veya Siyasi İçerikli Herhangi Bir Mesaj Atan Üye Olursa O Mesajı Atan Üye Hakkında Forum Kurallarını İhlal Etme Suçundan Ötürü Cezai İşlem Başlatılacaktır Bilginize..

dj_sansür

Katılımcı Üye
3 Eyl 2008
485
0
3. dünya savaşı son savaş olacaktır Hz Mehdi A.s suan dunyada zaten onun kendinin Hz. Mehdi oldugunun farkına varmasıyla Hz. İsa As gökten yeryüzüne inmesi ile Mesih deccal denilen mahlukatın fitnesinin çıkmasıyla ve yecüc ve mecüc yerin dibindenmilyonlarca askerleri ile birlikte çıkması ile baslayacaktık .ok az kalmıştır bu savasada suan Hz. Mehdi A.S yeryuzunde fakat kendinin HZ. Mehdi oldugunu bilmiyor taki Alimler onu uyarana kadar Allah bu savaşta imanlarımızı Muhafaza etsin İnşaAllah.

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,765
0
Homeworld
eğer Türkiye çok iyi bir politika izlerse savaşa girmeyiz ama mecburen gireceğiz sanırım böyle bir şey olursa çünkü 3.dünya savaşı çıkarsa rusya-amerika birbirleriyle savaşınca israil filistini işgal edicek biz de buna dayanamıyacağız israile savaş açaçağız diye düşünüyorum.

İsrail'le daha yeni barıştık bismillah?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.