/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

eromy

Yeni üye
22 Ağu 2011
20
0
He Evillord senin bu wolfteam hack i kullanayım dedim bütün charackterler banned oldu.

ufuk228

Üye
17 Şub 2011
198
0
istanbul
bilgisayarımda .ocx sorunu var onu _RoC_ o yüzden Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0xc000007b). Uygulamayı sonlandırmak için tamam düğmesine tıklayın. hatası alıyorum sende .ocx dosyaları varmı varsa verirsen çok makbule geçer acil yardım pls.....

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Programda ocx gerekmiyor.dev copmenets ile aynı klasorde olmalı logger.eromy neden bahsediyorsun anlamadim ?.link kırık değil websitede yukarda indir var yeşil renkte

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Bu logger yasa dışı birşey mi ?
Yani bir tehlikesi var mı IP falan gizlemek lazım mı teşekkür ederim ...

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Programı kötü amellerinize alet ederseniz yasa dışıdır.

Ogrenmek, eğlenmek için kullanırsanız bir sorun olmaz.o kullanıcıya kalmış birşey

Kill4Dead

Uzman üye
25 Ağu 2011
1,549
0
Peki son bi soru sorabilir miyim :D
Bu serverı kendi bilgisayarımda açarsam birşey olmaz dimi ?
Birde karşı tarafın IP leri mail e mi gelcek
İlgilendiğin için teşekkür ederim

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
Bir sorun olmaz.senin şifrelerini sana gelir.ama devre dışı bırak seçeneğini seçerseniz sorun olur kendi pcnde.birde serveri kapatmadikca mailine loglar gelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.