/// _RoC_ Logger 6.3 \\\

Ne Tür Bir Güncelleme Umuyorsunuz ?

• Grafikler

Oy: 426 28.1%
  • Server

Oy: 461 30.4%
  • Stub

Oy: 125 8.2%
  • İşlevsel

Oy: 506 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    1,518

FORNEUSx

Üye
6 Tem 2012
51
0
Olympos
Logger gerçekten süper olmuş,ellerine sağlık ama bi sorunum var.
İcon çalıcıyı açtığımda bir hata verior ve icon oluşturmuor.bnm istediğim saten bir icon olması.rar iconuna ihtiyacım var.9-10 tane keylogger indirdim kullandım birinde icon oluşturulmuor birinde log yollamıor.snnki en iyisinden birisi,ama icon sorunu var ? lütfen yardım et.

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
devamı yok

icon calici bir programın iconunu alıp icon olarak kaydediyor.

gmail ban atmış olabilir. Eğer çok sık log gonderdiyse

_RoC_

Kıdemli Üye
28 Şub 2009
3,131
0
35
Istanbul
program çıkalı 2 yıl oldu ama forumda hala daha iyisini çıkardım diyen yok. Eğer daha iyisi çıkarsa program guncellenecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.