Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

Merhaba arkadaşlar bir kac sorum olacak,android rat konusuna merakım var cihazim 6.0.1 android modeli play store dan termuxu indirdim ****sploit kurrulumunu yaparken çeşitli hatalar alıyorum yani ****sploit ı indiremiyorum bu konunun cihazının android versiyonu ile ilgili sıkıntısı olabilir mi ?onun dışında çok yerde araştırdım her yerde ****sploit kurumlumu için kodlar farklı yardımcı olabilecek var mi ?

mruzy APİ versiyonun kaçtır Mevcut Güncel sürümün nedir Android versionİD nedir ?
Kullandığın cihazın markası modeli nedir kısaca onları söyle bize ?

Nickimi şu şekil yazarsan konuya bakarım yorumuna cvpına ByZehirx

0NLY4ME

Katılımcı Üye
9 Tem 2019
337
0
UDC Area

Sayın hocam, benim S3 mini (Unofficial) telefonum konusunda tek çarem sizsiniz. Telefonum açılırken mavi, mor, kırmızı gibi değişik renkler çıkarıyor ve hep açılmadan kapanıp tekrar açılıyor. Recovery yok! ROM atmaya çalışırken Odin3 ile SYSTEM kısmında FAIL! veriyor. 3 tane rom ve 2 PIT denedim ama çalıştıramadım. Sizce kurtarılamaz mı? Yada önerebileceğiniz bir Custom ROM var mı?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

mruzy

Yeni üye
24 Tem 2019
19
0
mruzy APİ versiyonun kaçtır Mevcut Güncel sürümün nedir Android versionİD nedir ?

ByZehirx değerli yorumunuz için teşekkürler üstad **** kurulunun gerçekleştirdim apk uzantısı rat olusturabilecegim konuları araştırıyorum paylaşılan konular var fakat linklerin çoğunda problem var .

ByZehirx değerli yorumunuz için teşekkürler üstad **** kurulunun gerçekleştirdim apk uzantısı rat olusturabilecegim konuları araştırıyorum paylaşılan konular var fakat linklerin çoğunda problem var .

Bir de rat oluştururken kayıt yerini sdcard değilse nasıl telefon hafızasını gösterebiliriz? ByZehirx

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

Lütfen rica ediyorum.
Sürekli özel mesaj üzerinden aynı soruları
Tekrar tekrar yazan arkaslarimiz var
Ve bu konu android soru cevap üzerinden soruları sormanız için link veriyorum buradan mobil/android sorularınızı sorun ki bir başkası sizinle aynı sorunu yaşıyor ve çözüm bulamiyorsa onun sorununa da cevap olsun istiyorum lütfen bu konuda duyarlı olalım rica ediyorum.

XCodeExpertX bıçkın güzelmiş X harfi yakışıyor her nice :)

Led tabela kalp kalbe karşıymış vallahi düşünmüştüm geçenlerde hatta proje dokümanların gördüm notlar arasında ve bu konuda halen aynı fikirdeyim sanki 2.versiyon gelmiyecekmis gibi ancak yaparsamda forumun yoktu ve kanalında yayınlanır ancak apk paylasmiyabilirim
Sorun içinde teşekkür ederim

22 Nis 2015
225
0

iyi akşamlar benim huawei tlf açılmıyor.daha doğrusu açılıyor huawei logosunda kalıyor reset attım kurtarma yaptım durup durup kapanıp aynı logoya geliyor.hi suiteden yapmak istedim cihaz desteklemiyor ne yapmamı önerirsiniz.stock rom filan olur mu tlf markası huawei y7

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
335
Localhost

Lütfen rica ediyorum.
Sürekli özel mesaj üzerinden aynı soruları
Tekrar tekrar yazan arkaslarimiz var
Ve bu konu android soru cevap üzerinden soruları sormanız için link veriyorum buradan mobil/android sorularınızı sorun ki bir başkası sizinle aynı sorunu yaşıyor ve çözüm bulamiyorsa onun sorununa da cevap olsun istiyorum lütfen bu konuda duyarlı olalım rica ediyorum.

XCodeExpertX bıçkın güzelmiş X harfi yakışıyor her nice :)

Led tabela kalp kalbe karşıymış vallahi düşünmüştüm geçenlerde hatta proje dokümanların gördüm notlar arasında ve bu konuda halen aynı fikirdeyim sanki 2.versiyon gelmiyecekmis gibi ancak yaparsamda forumun yoktu ve kanalında yayınlanır ancak apk paylasmiyabilirim
Sorun içinde teşekkür ederim

Komutanım o program elinizde varmi şuan

Hen51

Yeni üye
24 Mar 2019
2
0
Niğde

Merhaba termux a ****sploit kurdum ama ne yaparsam yapiym nokogiri yi kuramadım nasıl halledebilim şimdiden teşekkür ederim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

iyi akşamlar benim huawei tlf açılmıyor.daha doğrusu açılıyor huawei logosunda kalıyor reset attım kurtarma yaptım durup durup kapanıp aynı logoya geliyor.hi suiteden yapmak istedim cihaz desteklemiyor ne yapmamı önerirsiniz.stock rom filan olur mu tlf markası huawei y7

Merhaba dostum sert bir kaya ile karsi karsiyasin. Ayni sorunu ayni cihazla yasadim

1.OEM kilidi acikmi
2.ADB university denedinmi
3.eger bunlar hakkinda bilgin yok ise teknik servisle gorus (tamirci) box diye ucretli yazilim programi var ölüyü diriltir diyim yani ancak o isini gorur ve sorunu halledersin. Yazilimsal problem yasiyorsun cunku.

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap

Sayın hocam, benim S3 mini (Unofficial) telefonum konusunda tek çarem sizsiniz. Telefonum açılırken mavi, mor, kırmızı gibi değişik renkler çıkarıyor ve hep açılmadan kapanıp tekrar açılıyor. Recovery yok! ROM atmaya çalışırken Odin3 ile SYSTEM kısmında FAIL! veriyor. 3 tane rom ve 2 PIT denedim ama çalıştıramadım. Sizce kurtarılamaz mı? Yada önerebileceğiniz bir Custom ROM var mı?

Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Başka telefonda benzer sorun bende de var. Cevap verebilir misiniz?

L13R

Üye
1 Ocak 2020
104
0
Pop-Ap

ByZehirx
Samsung galaxy s4,
Root: Enabled
Usb Debbuging: Hatırlamıyorum ama büyük ihtimal enabled
OEM lock: Disabled
ROM: Custom

Telefonun sıkıntısı birine verdiğimde bana rengarenk ekranlarla birlikte geri verdi, telefon açılırken renki pixellerle kaplı bir ekran çıkıyor ve sürekli açılmadan yeniden başlatılıyor. Zar zor Recovery mode açılıyor ve kolaylıkla Odin Mode açılıyor. 4-5 farklı ROM ve 2-3 farklı PIT denedim ancak hiçbir gelişme kaydedemedim.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

ByZehirx
Samsung galaxy s4,
Root: Enabled
Usb Debbuging: Hatırlamıyorum ama büyük ihtimal enabled
OEM lock: Disabled
ROM: Custom

Telefonun sıkıntısı birine verdiğimde bana rengarenk ekranlarla birlikte geri verdi, telefon açılırken renki pixellerle kaplı bir ekran çıkıyor ve sürekli açılmadan yeniden başlatılıyor. Zar zor Recovery mode açılıyor ve kolaylıkla Odin Mode açılıyor. 4-5 farklı ROM ve 2-3 farklı PIT denedim ancak hiçbir gelişme kaydedemedim.

L13R. adb universal installer buyur dostum burdan başla daha sonra Samsunsg driver indir ve güncelle /Restore yap

DarkHackerCool

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
271
1
Teşkilat

Turkcell T70 model telefonum;
Android sürümü 6.0.1 ne yaptüysam ister pc ister apk uygulamaları olsun rootlayamıyorum sebebi nedir sizce? Yada bildiğiniz başka bir rootlama yöntemi varmıdır?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80

Turkcell T70 model telefonum;
Android sürümü 6.0.1 ne yaptüysam ister pc ister apk uygulamaları olsun rootlayamıyorum sebebi nedir sizce? Yada bildiğiniz başka bir rootlama yöntemi varmıdır?
DarkHackerCool

Cihaz ismi markasi modeli rootlanmaz
Root kullanilan sistemi pasiflestirir.

Bircok insan gibi yannış arama neticesinde istenilen bulunamamıştır aslinda dogru aram
İşlemci ?

• İşlemci: Snapdragon 210 bu işlemci senin rootlamak istedigin.

Aramalarına işlemcin ile bak ve heralde ing sonuclar bulacan ama sonuçlar seni mutlu edecektir.

İy geceler

kimbutuna

Yeni üye
18 May 2019
9
0

Telefonda bootloader kilidi açamıyorum gerek ADB olsun gerek mi flash unlock olsun hiç bir sonuç alamadım ADB de hata veriyor mi uygulamasında %50 de kalıyor tüm ayarlar driverler tamam ama bir türlü bootloader halledemedim not:root atmak için (mi 8 lite)

"fyska

Üye
26 Haz 2019
182
2

Telefonuma root atmaya çalışırken yarısında falan telefon otomatik kendini yeniden başlatıyor bu sebepten root atılmıyor nasıl çözebilirim? -lg g4 stylus android 6.0

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.