Android Soru-Cevap Konusu

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

MERHABA ARKADAŞLAR
Forumda ŞAHSIMA özel PM atan ve Soru soran cok arkadaşımız var
Rahatsız oldugumdan degil sadece aynı soruyu soran 2 3 kişi oluyor
en azından konu altında TOPLU CEVAP vermiş olurum.

ANDROİD sadece ANDROİD hakkında
sorularınız sıkıntılarınız olur ise
bu konu başlıgı altına yazınız
ben cevap vermekde geç kalsam dahi
illa birileri cevap verir.

Belirtmem gereken konu
aksam saat 7 den sonra cevap yazacagim.
bilginiz olsun

Teşekür ederim THT

Moderatör tarafında düzenlendi:

Drkobra

Yeni üye
14 Nis 2020
20
1
Cevap: Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

biçimlendirme kısmında dikkatimi çektide fat32 olarak biçimlendiriliyor ntfs biçiminde biçimlendirmeyi deneyebilirmisiniz acaba
eğerki bu yöntem işe yaramassa aklımda farklı bir sistem var ama öncelikle test etmem lazım eğerki işe yararsa size tekrar dönerim.

Sonuc ayni Windows, biçimlendirmeyi bitiremedi.

Drkobra

Yeni üye
14 Nis 2020
20
1

@Drkobra farklı bir yöntemle yada programla denedinmi *

6zeus5 sen yardımcı olursan sevinirim.
zaten halen uzatırsa mevzuyu o firmanın mail adresine sövecem bidaha adam akıllı kart yapsınlar diye @_@

Konu açamıyorum da bu olay hakkında bir konu acabilir miyoz birden fazl****işi yardim etsin konu açmaya çalıştığımda yetkiniz yok yada giris yapmadiniz yaziyor.
Hafiza kartimda kaliteli sandisk ultra hd hafiza karti kamera icin kullanicaktim birden gitti işte sonra

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

Sonuc ayni Windows, biçimlendirmeyi bitiremedi.
hocam farklı bir yöntem denemek istiyorum şimdi bizim genel olarak .iso uzantılı dosyaları usb bellek üzerine yazdırmak için kullandığımız rufus programı üzerinden biçimlendirme yapabiliriz programı indirip hızlı biçimlendir tiki dışındaki tüm tikleri kapatırsanız sadece diski biçimlendirecektir.

ayrıca şöyle bişey kafama takıldı içerisine herhangi bir dosya vs atılınca bir sorun oluşuyormu acaba ??

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende

hocam selamlar benim sizlere bir sorum olacaktı şimdi bu aldığımız android cihazlara biliyorsunuz bir imeil kayıt işlemi oluyor orjinal cihazlar da ama ben cihazımı yurt dışından aldım ve kaçak kayıt yaptırdım çift hattı da bu kayıtta kaçak olan yani band 20 desteği olmadığı söylediler test edemedim çünkü cihaz rootlu değil bu çok önemli bir sorun mu speedtest ile test ediyorum diğer cihazlardan pek farkı olmuyor ama operator'den operatore göre değişiyor bilginiz var ise beni de aydınlatır mısınız.

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

Konu açamıyorum da bu olay hakkında bir konu acabilir miyoz birden fazl****işi yardim etsin konu açmaya çalıştığımda yetkiniz yok yada giris yapmadiniz yaziyor.
Hafiza kartimda kaliteli sandisk ultra hd hafiza karti kamera icin kullanicaktim birden gitti işte sonra

hocam farklı bir yöntem denemek istiyorum şimdi bizim genel olarak .iso uzantılı dosyaları usb bellek üzerine yazdırmak için kullandığımız rufus programı üzerinden biçimlendirme yapabiliriz programı indirip hızlı biçimlendir tiki dışındaki tüm tikleri kapatırsanız sadece diski biçimlendirecektir.

ayrıca şöyle bişey kafama takıldı içerisine herhangi bir dosya vs atılınca bir sorun oluşuyormu acaba ??
Drkobra 6zeus5 siz çözeceksiniz bu işi belli.
1 konu açıp 50 gereksiz yorum ile kafan karışacağına
1 kişi ile diyalog kurup çözüm aramak daha mantıklı
hocam selamlar benim sizlere bir sorum olacaktı şimdi bu aldığımız android cihazlara biliyorsunuz bir imeil kayıt işlemi oluyor orjinal cihazlar da ama ben cihazımı yurt dışından aldım ve kaçak kayıt yaptırdım çift hattı da bu kayıtta kaçak olan yani band 20 desteği olmadığı söylediler test edemedim çünkü cihaz rootlu değil bu çok önemli bir sorun mu speedtest ile test ediyorum diğer cihazlardan pek farkı olmuyor ama operator'den operatore göre değişiyor bilginiz var ise beni de aydınlatır mısınız.

Veli BLOD
bandın ne olduğunu biliyorsan sorun teşkil etmiyeceginide bilirsin
https://www.turkhackteam.org/google...saj-virusu-dev-final-3-versiyon-byzehirx.html

Drkobra

Yeni üye
14 Nis 2020
20
1

Evet oda olmuyor kameraya takip video kaydediyorum videoyu kaydediyor sonra durdurunca video gidiyor.

Program icin link verebilir misiniz ?

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

Evet oda olmuyor kameraya takip video kaydediyorum videoyu kaydediyor sonra durdurunca video gidiyor.

Program icin link verebilir misiniz ?
gezginler sitesinde bulunuyor program zaten küçük birşey : https://www.gezginler.net/indir/rufus.html

hocam kartınızı virüs taraması yapmayı denedinizmi hiç indirdiğiniz içerikte bulunan bir virüsten kaynaklıda olabilir ki dosyalar silinince tekrardan geliyor tabiki tahminim bu

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

hocam bildiğim kadarıyla kaçak kayıt yaptırsanızda normalinide yaptırsanız herhangi bir farklılık yok aralarında.

Drkobra

Yeni üye
14 Nis 2020
20
1

gezginler sitesinde bulunuyor program zaten küçük birşey : https://www.gezginler.net/indir/rufus.html

hocam kartınızı virüs taraması yapmayı denedinizmi hiç indirdiğiniz içerikte bulunan bir virüsten kaynaklıda olabilir ki dosyalar silinince tekrardan geliyor tabiki tahminim bu

hocam rufus programı belleği görmüyor usb sabit sürüclerini listele dediğinde görüyor fakat işlem yaptırmıyor
virüs taramasıda yaptım slimcleaner plus ile taradım işte virüs taraması mı bilmiyorum ama taradığına göre virüs olsa da farkederdi. şuan 2 tavsiyenizde olmadı hocam

ocen4554

Yeni üye
26 Şub 2019
19
0

ya arkadaşlar merak ettğim bir şey var. Bu android rat trojan programlarında apk ya virüsü enjekte etmek yerine pdf veya ne bileyim resim gibi şeylere enjekte etmek mümkün müdür ?

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

hocam rufus programı belleği görmüyor usb sabit sürüclerini listele dediğinde görüyor fakat işlem yaptırmıyor
virüs taramasıda yaptım slimcleaner plus ile taradım işte virüs taraması mı bilmiyorum ama taradığına göre virüs olsa da farkederdi. şuan 2 tavsiyenizde olmadı hocam
hocam üzgünüm ama kartınız arızalanmış galiba çünkü rufus programı her türlü usb diski görüyor normalde virüs programına gelince pek adını duyuduğum bir program olduğunu söyleyemem windows üzerinde entegre gelen defender programıyla tarama yaparsanız daha sağlıklı olur çünkü bir çok virüs programı beraberinde virüs indiriyor ve güvenli değiller.

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

ya arkadaşlar merak ettğim bir şey var. Bu android rat trojan programlarında apk ya virüsü enjekte etmek yerine pdf veya ne bileyim resim gibi şeylere enjekte etmek mümkün müdür ?
bununla ilgili bir makale oluşmuştu dün yanlış hatırlamıyorsam resim üzerine gömülüyordu trojan bi göz atmanızı öneririm hocam

Drkobra

Yeni üye
14 Nis 2020
20
1

hocam üzgünüm ama kartınız arızalanmış galiba çünkü rufus programı her türlü usb diski görüyor normalde virüs programına gelince pek adını duyuduğum bir program olduğunu söyleyemem windows üzerinde entegre gelen defender programıyla tarama yaparsanız daha sağlıklı olur çünkü bir çok virüs programı beraberinde virüs indiriyor ve güvenli değiller.

Windowsun kendi uygulamasiymis oyle yazıyordu da

Internette arastirma yaptim baya kisi benim ile ayni sorundan müzdarip adamlar diyor ki icine dosya atiyorum cikarip takinca siliniyor komple dosyalari siliyorum cikarip takıyorum tekrar geri geliyorlar

6zeus5

Yeni üye
1 Mar 2020
19
0
istanbul

Windowsun kendi uygulamasiymis oyle yazıyordu da

Internette arastirma yaptim baya kisi benim ile ayni sorundan müzdarip adamlar diyor ki icine dosya atiyorum cikarip takinca siliniyor komple dosyalari siliyorum cikarip takıyorum tekrar geri geliyorlar
hocam o zmn karttaki yollardan biri hasar görmüş olabilir ama bildiğim kadarıyla bu duruma geldiyse ömrü bitmiştir şahsen ufak kartlar oldukları için pek güvenipde satın aldığım şeyler değiller kendileri

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
2,051
35
Osmaniye 80

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=SoiJKV6NCPE[/ame]

https://www.turkhackteam.org/google...irme-detayli-anlatim-ve-videolu-byzehirx.html

Android Soru Cevap Konusu By ZehirX

@6zeus5

Üye
astegmen.gif

Nereden:
istanbul

ilgin ve alakan için tşk ederim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.