Ardamax Keylogger 5.2 TR Full + Serial + Patch

Bozbaykus

Yeni üye
25 Nis 2013
12
0
İstanbul
Kardeş ben programı indirdim talimatları yaparken takıldım.Benden registration name ve key istiyor.Verdiğin isimle şifreyi kopy paste yapıp hemde kendim yazıp denedim hata verdi.Verilen hata da şöyle diyor;"Registration code or name is invalid.Please check all fields." Yardım et.

Bozbaykus

Yeni üye
25 Nis 2013
12
0
İstanbul
Kardeş ben bütün talimatları yaptım, registration key ve name yi yazınca (doğru) ok a basıyorum bana hata veriyor.Yardım edermisin?

Greenhack

Üye
3 Haz 2013
70
0
kardeşim ben bunu kurdum ama artık silmek istiyorum tamamen nereden sileceğim ve ardından yeniden yükleyip klavye keyloggerini işaretleyip resimle birleştireceğim ama en baştan yüklemeye kalktığımda serial numarası yerinde hata veriyor her şeyi kapatıyorum en baştan serial yazıyorum arkadaki patch i falan kapatıyorum yine hata veriyor heralde bilgisayarı tanıdı bunu en baştan nasıl yükleyebilirim ?

burak0301

Üye
15 Ağu 2011
104
0
İşlem bitti kurduğumuz programı birisine atıcaz o açıcak. ve pc'sinde yazılanlar v.b bize e posta olarakmı atıcak ?

LonelyDayy

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
541
0
İstanbul
ah be kardeşim böyle güzel anlatıma neden alternatif link eklemedin şimdi yarım saat bekliyeceğim.alternatif link eklemen dileğiyle.

frhtckr

Yeni üye
23 Ara 2010
2
0
birazdan hep multiupload hemde dosy.tc ekleyeceğim.

ben bunun deneme sürümünü kendi pcme kurdum ama dosyaya birleştirme seçeneği filan görmedim

şimdi bunu kendi pcmize kursak , pcde diğer oturanlarında bilgileri ulaşmazmı bizim maile veya ftpye? deneme sürümünde ftpye yükletiyordum otomatikmen

biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz

Son düzenleme:

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
kardeşim içindeki şifre çalışmadı ?

patchlemeden asla çalışmaz ben bpşuna patchlemiyorum :)

ben bunun deneme sürümünü kendi pcme kurdum ama dosyaya birleştirme seçeneği filan görmedim

şimdi bunu kendi pcmize kursak , pcde diğer oturanlarında bilgileri ulaşmazmı bizim maile veya ftpye? deneme sürümünde ftpye yükletiyordum otomatikmen

biraz daha detaylı bilgi verirmisiniz

winrarı indir kur, parchle, içindeki şifreyi gir patchlemeden şifreyi girmeyi deneme kabul etmez deneme sürümünde bir çok özellik kapalı sadece kendi bilgisayarını ızleyebilirsin deneme sürümünde tam sürüm yap dosya birleştirme seçeneği başta gösteryirum resimlere ve üstündeki açıklamalarına ayrıntıılı bak.

sen kimseye şifrelerini ve adresdini vermezsen kimse ulaşamaz. girdiğin her bilgisayarda çıkış yapmayı unutma ve kayıtlı şifreleri çerezleri herşeyi sil ulaşmamalarını istiyosan.

8 Eki 2012
182
0
Herşey sorunsuz gidiyordu ama Registration a kodları girince ''ok'' a basayorum sonra tamam geliyor ona basınca da kendisi kanpamıyor kendim kapatıp Remote Instalatıon a tıklayıncada siteye atıyor lütfen yardım edin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.