Black-İp BETA!! [İp Değiştirme Programı]

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Program temiz başarılı yine sanatını konuşturmuşsun eline sağlık fakat ıp hakkındaki zayıf bilgimden soruyorum ıp değiştirdiğimizde sağlamasını nerden anlicaz yani ıp değişti diyelim brazilyadayım programla ayarladım sonra internette gezinirken ben kendim brazilyada olduğumu nasıl ispatlicam?

Soru saçma olmuş olabilir ama ıp hakkındaki zayıf bilgimden dolayı soruyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Program temiz başarılı yine sanatını konuşturmuşsun eline sağlık fakat ıp hakkındaki zayıf bilgimden soruyorum ıp değiştirdiğimizde sağlamasını nerden anlicaz yani ıp değişti diyelim brazilyadayım programla ayarladım sonra internette gezinirken ben kendim brazilyada olduğumu nasıl ispatlicam?

Soru saçma olmuş olabilir ama ıp hakkındaki zayıf bilgimden dolayı soruyorum

Zaten otomatık log düşüyor sısteme. mesela ben senın ıpnı görüyorum şuanda yönetıcı olduğumdan dolayı. ancak ıpnı değıştırırsem belırledığın ıp adresını görüyor olacağım bu şekılde düşen kayıtlar brezılyadakı adamın logları olur.

emrah55

Uzman üye
17 Ağu 2007
1,123
0
ankara
Ulaşmaya çalıştığınız Black-Ip programı, indirme linkinin çalışmıyor olması nedeniyle bekletilmektedir, düzeldiği takdirde yeniden yayına girecektir. gezginler..

SuvarixL

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
861
0
New York
Yani mesela bu programdan ip mi Çin'e ayarladm bi site hackledim büyük site polise gitti polisler beni çin de diyemi görüyo ? eğer böyleyse helal olsun sana

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Yani mesela bu programdan ip mi Çin'e ayarladm bi site hackledim büyük site polise gitti polisler beni çin de diyemi görüyo ? eğer böyleyse helal olsun sana

aynen düşündüğünüz gıbı. turktelekomdanda gızlenmek ıçın MAC adresınızı değıştırmenızı önerırım.
MAC Adresı değıştırme programını ınternetten bulabılırsıız.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.