Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

cewrik

Üye
8 Ağu 2007
76
0
Black-King Kendine Ait Olmuyan Programları Kendin Gibi Övünme Bari Emeğe Saygın Olsun Az

F e d a i

Uzman üye
28 Şub 2013
1,123
0
Bilinmez
Merhaba arkadaşlar. Son zamanlarda forumumuzda baya bır wıfı kırıcı ısteğınde bulunuldu.
Kandıl gecesı sızlere hedıyem olsun :)
Wındows tabanlı çalışan wıfı kırıcı. Bıldığınız üzere wındows'da wıfı kırıcı yok denıcek kadar az. Hatta az sonra paylaşacağım bu programdan başka lınux bt desteğı almadan çalışan tek proje dıye bılıyorum. Neyse arkadaşlar fazla uzatmadan programa geçelım.

Wıfı kırmak aslında karmaşık bır ıştır ancak bu programla wıfıyı çok rahat bır şekılde kırabılırsınız.
Yaklaşık 5 dakıkada 2 wıfı kırmıştım ben. öğrencı evınde falan çok ışe yaramıştı benım ıçın.
Program ıçın her hangibir internete bağlı olmanıza gerek yok sadece bu verdığım programı kursanız yeterlı.

Sorularınız ve cevapları - Çıkabılecek bütün sorunların çözümleri

Vıdeolu anlatım yaptım sızler ıçın

Vıdeolu Anlatım IZLE

Kurulum Vıdeosu Anlatım
İndir ;

Dırekt Indır

Dosya.TC INDIR

Alternatif 2 İndir

Soru Ve Sorunlarınız IÇIN TIKLAYINIZ

Vırus Total Tarama Sonucu

BSSID Çekım Kontrolü ;

xGEO5Z.png

x8l03n.png

Evet arkadaşlar yenı bır exe paylaşıyorum. exemızı ındırmek ıçın : jswscapp.exe Yada Tıkla

Bilgisayarım - C - ProgramFılesx86 Içındekı JumpStart klasörünü bulun. Verdığım exe'yı oraya atın. dosyayı onayladıktan sonra wıfıyı tekrar kırmak ıçın ışlemı başlatın.

Yenı tasarım ;

Başlatma :
e5dkoM.png

Kırıldıktan sonra :

wOqZ30.png

Kıramazsa :

xYBlja.png

Tamamıyla tarafımca ayarlanmıştır. Yeni desteklemeler olmuştur. İyi kullanımlar Dilerim.

qr

dostum bu program müthiş :)

GM HaCKeD

Uzman üye
22 Nis 2013
1,579
1
Microsoft
Wireles Olup Olmadğını Kontrol Ediniz...

zRjVaB.png

Ben kurarken böle bi sorun yaşıyorum
sonrasındada böyle bekliyor
qqdlA5.png

kablosuz adaptörü var bu yazılım bazı özellikleri doğru çalışmayabilir diyor jumstartı açınca

Arkadaşlar bu şekilde hata alanların test ettik ve sonuç olarak wifisi olmadığından hata vermiştir.Program çalışmaktadır.Masaüstü bilgisayarlarında genel olarak wifi yoktur.Wifi adaptörü alarak, takarak programı kullanabilirsiniz...

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Arkadaşlar bu şekilde hata alanların test ettik ve sonuç olarak wifisi olmadığından hata vermiştir.Program çalışmaktadır.Masaüstü bilgisayarlarında genel olarak wifi yoktur.Wifi adaptörü alarak, takarak programı kullanabilirsiniz...

• Wifi Adaptörüm Var Ancak Yine Aynı Hatayı Alıyorum Wifi Adaptörü:AirTies

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
Dumper progu windows xp de çalışırsa iyi olur yoksa manuel olarak jumpstartla kırmaya çalışmaya devam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.