Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

gmgifx

Yeni üye
25 Haz 2013
24
0
Hocam eline koluna sağlıkta :D benim ihtiyar pc bu jumpstartı yüklerken %99dan öteye geçmedi senin pc az bekledi benimki epeyy bekledi :D ama sonuç yok bunun yeni sürümü flnmı çıktı acaba ?

denizmavisi6161

Yeni üye
18 Tem 2014
7
0
benım kırdıklarımın lıstesını görsenız aklınız durur :trl ızmırde kırılmadık wıfı bırakmadım :trl yolda yürürken bütün wıfılere bağlana bağlana yürüyorum telde :D

Merhaba black king bu yaziyi okudumda sanirim mobil icin wifi kirma programi ile kirmissin bu bahsettigin programi nereden indirebilirim simdiden tesekkurler

kadirhacker

Yeni üye
15 Tem 2014
10
0
Black-King son zamanlarda programda sorun çıktı ? önceden bizim burda bi wifi kırdım şifresini öğrendim şimdi hep giriyorum ama wifi paylaşım merkezinden o ağı unut dedim kırmayı yeniden denedim ve kırmadı ? benim için sorun yok yine giriyorum şifreyi öğrendim :D ama başka yerlerdede kırmaz Jumpstart 60.2 yükledim yine aynı sorun ve bişey daha sorucaktım jumpstart 60.2 kurunca yine senin türkçe yapma exe'ni kurulu olduğu yere atsak sorun çıkarmı onu merak ettim. Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.