Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

Barney Stinson

Yeni üye
27 Nis 2013
12
0
daha 2 gün önce 3 tane wifi kırdım 1 tp link 2 airtes modem eline sağlık. Ama hala amacıma ulaşamadım asıl kırmak istediğim wifi modemi kıramıyorum delircem :RpS_cursing: :D :D

kadirhacker

Yeni üye
15 Tem 2014
10
0
Kardeş Sana Ne Desek Az Yav Ama Bişe Sorucam Bi Konu Paylaşmıştın Air-ties ile ilgili airtiesle anlaşmıssın airties kırılmıormu artık ?

furkank043

Yeni üye
17 Tem 2013
31
0
abi allah rızası için güncellemede realtek kurulumlarına yol aç :D lütfen walla olmuo böle ağlıcam nerdeyse günlerce uğraştım fln olmuo

kadirhacker

Yeni üye
15 Tem 2014
10
0
ben bizim dükkanda denedim kırmadı burdakileri çünkü hepsini kırmıyor evde kırdım bi tane evin her yerinde çekiyor :D sadece bazı modemleri kırıyor kardeşim :) BLACK-KİNG ADAMIN DİBİSİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER

Barney Stinson

Yeni üye
27 Nis 2013
12
0
airtesi nasıl kırdın çok şaşırdım inan ki o kadar uğraşıyom kırmış değilim hala

valla bende bilmiyorum wifi adı airtes rt 206 şansa geliyor bazen ya şöyle bir şey oldu mesela bugün denedim hacklemedi bir modemi aradan 2-3 gün geçti aynı modemi gene denedim hackledi arada böyle şeylerde oluyor

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
:D Bende Bir Sürü Kırdım
Kırdıgım Wi-Fi Lerin İsimleri :
Huawei
cemre
dsmart_2045
TP-LINK_5E9B04
pembepanteremlak
neslihan

By_s0nkr4L

Üye
23 Ara 2009
82
0
Ankara
benım kırdıklarımın lıstesını görsenız aklınız durur :trl ızmırde kırılmadık wıfı bırakmadım :trl yolda yürürken bütün wıfılere bağlana bağlana yürüyorum telde :D

Ne zaman sağlam bir güncelleme getireceksin? Hiç bir wifi'yi kıramadı program özelliklede SuperOnline'ları kıramıyor. Çevrem hep superonlıne senı beklıyoruz..

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Ne zaman sağlam bir güncelleme getireceksin? Hiç bir wifi'yi kıramadı program özelliklede SuperOnline'ları kıramıyor. Çevrem hep superonlıne senı beklıyoruz..

en sağlamını 2-3 ay önce yaptım zaten türkçeyle bırlıkte. ondan sonrasını bılemıyorum zaten sağlam çoğu kışı 5-10 wıfı bırden kırıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.