Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

bozqurt16

Yeni üye
15 Ağu 2012
8
0
Jumpstartı türkçeleştirmişsin helal olsun ingilizce bilmeyenlerin işine yarar ama tutupta yok şu modemi eklicem vs diye atıp tutarsan orada dur derim dumper pin numaralarını buluyor jumpstartın yaptığı doğru pin girilirse onunla ağa girmek sen sanki programı geliştiriyormuşsun gibi davranıyorsun jumpstartın bir işlevi yok zaten şifre yerine pinle bağlatmaktan başka dumper da pin buluyor güncellemelerde yeni modemler için yapılıyor bazı arkadaşlar şu modemi kırmıyor vs demiş onun güncelleme ile alakası yok modemin sahibi eğer pini değiştirmişse zaten pin bu yolla bulunamaz bulmak için reaver ile sürekli pin denemesi yapmak gerekir yani o çıkan modemlere bağlanamadıysanız umudu kesin güncelleme beklemeyin boşuna he kıramazmısınız kırarsınız ama modeme saldırı yapıp sahibinin reset atmasını sağlamalısınız anca o zaman default pine geçer ve bağlanırsınız konu sahibi arkadaşım yanlış anlama emek harcamışsın türkçeleştirme yapmışsın da programı geliştiriyorum yok şunu eklicem vs diye atıp tutma jumpstartın pinle girişten başka işlevi zaten yok bunda da geliştirilecek bir şey yok milleti kandırmana gerek yok dostum şifre şifre diye ölenkerde dediğim gibi reaveri denesinler böyle programlarla anca default pinli wps açık modemler kırılır.

13 Mar 2013
215
0
kardeşim dummper güncellenmiyor bende butona tıklıyorum yeni versiyonu buluyo ama altta yükle diye bi buton varya ona tıklanmıyor pc: win 8.1 single 64 bit yardımı bekliyorum özelden mesaj atarsan sevinirim faceyede sorunumu yazdım lütfen yardımcı ol :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.