Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

ByPro55

Katılımcı Üye
18 May 2014
840
0
world..
wpa-wpa2 leri kırabiliyormu kardeşim ben çok denedimde bi kıramadım bi wpa ları kırabildim wpa2 kırabilen varmı

Faust57

Yeni üye
23 Eki 2013
18
0
60.2 de bu hatayı alıyorum . Sorun nedir ?

ebb68a2780.png

barn

Yeni üye
13 Nis 2014
7
0
jumpstarta bi güncelleme yapsanda boardcam tplink falanda kırabilsek. algoritması her şifreyi çözemiyor

MaskeliHacker

Katılımcı Üye
21 Tem 2014
965
0
Nereye...
haftada 1 güncelleme geliyor dumpper'ı aç sen orda jumpstart yazıyo yanındada descergar yazıyo ona bas iner dumpper neredeyse oraya iner sonra normal jumpstart'ı sil indirdiğin içindeki dosyadan setup.exe'yi kur.

Komega

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2013
9,706
6
Dünydn .s
Beyler Bu program hala çalışıyomu ya ? yeni güncelleştirmeler varmı yüklenebiliyomu ? wifi kırılabiliyomu hala ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.