Black-King Farkıyla - Wifi Kırıcı [Wındowsda Wıfı Kırma Programı]

ibo1996

Yeni üye
13 Tem 2013
15
0
Programı yaklaşık 4-5 ay önce kullandım ilk olarak çalıştı. Ama şuan programda Dumpperden Jumstarta geçmesi gereken yerde şu hatayı veriyor "es necesario indicar un pin" Nasıl düzeltebilirim ?

MartinRulez

Yeni üye
14 Haz 2014
32
0
192.168.1.0
Kardeşim eline sağlık bu program sayesinde yüzümüz güldü fakat ralink modem haricinde hiç bir modemde olumlu sonuç alamadım ben yeni güncelleme var mı?

sitting

Katılımcı Üye
27 Tem 2007
377
1
Arkadaşlar sadece kanal 1 olanları çözüyor malesef.

Onun haricinde diğer kanallara bir şey yapamıyor.

destur27

Yeni üye
31 Ağu 2014
18
0
eline saglik ama benimki olmadi: jumperstart herhangi adaptor iletisim kuramiyor hatasi ver ben realtek var onu kaldirip huawei kurmaya calistim realtek kaldirilamiyor...durum boyle

messo587

Üye
29 Ağu 2008
71
0
jumpstart güncel versiyonu hiçbir yerde yok. tüm işi yapan jumpstart ve onunda güncel sürümü hiçbir yerde yok.lütfen nerde bulabileceğimizi söyler misiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.