Bomba Hack Paketi Hemde Sadece 77 MB /ThePasa

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Arkadaşlar sizlere bir uyarıda bulunayım . Virüstotali olmayan dosyaları ne olursa olsun indirmeyin. İndirdmek istiyorsanız bile kendiniz taratın.

Durum : 25/44

Buyrun virüstotal sonucu https://www.virustotal.com/tr/file/...fdbf44baeae4e7a007cd03eb/analysis/1442320054/

İsteyen kendine göre analiz edip indirsin. ThePaşa emeğine sağlık yinede . Konuya eklersen daha aydınlatıcı olur.

Şifresiz RAR Taratılmıştır.

Son düzenleme:

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Arkadaşlar sizlere bir uyarıda bulunayım . Virüstotali olmayan dosyaları ne olursa olsun indirmeyin. İndirdmek istiyorsanız bile kendiniz taratın.

Buyrun virüstotal sonucu https://www.virustotal.com/tr/file/...fdbf44baeae4e7a007cd03eb/analysis/1442320054/

İsteyen kendine göre analiz edip indirsin. ThePaşa emeğine sağlık yinede . Konuya eklersen daha aydınlatıcı olur.

Ok Eklerim :) ' de Hack Programları Olduğu İçin Böyle ;)

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2

HACK PROGRAMI OLDUĞU İÇİN OLABİLİR Mİ ?[ ;) Her Hack Programında Virüs Vardır Zaten Bunu Sen Se-Zer Abidede Veteran Abidede Bulursun ;) Ayrıca Kendiniz Tanıtmadan İnanmayın 25/44 Çıktığına Ek Olarak İçine Virüs Atılmış Olabilir ;) Ben Burda Ne Zamandır Çalışıyorum Burda Aileme Bu Alçaklığı Yapacak Kadar Bir Herif Değilim Virüs Koyacak Olsamda Fudlardım Zaten

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
HACK PROGRAMI OLDUĞU İÇİN OLABİLİR Mİ ?[ ;) Her Hack Programında Virüs Vardır Zaten Bunu Sen Se-Zer Abidede Veteran Abidede Bulursun ;) Ayrıca Kendiniz Tanıtmadan İnanmayın 25/44 Çıktığına Ek Olarak İçine Virüs Atılmış Olabilir ;) Ben Burda Ne Zamandır Çalışıyorum Burda Aileme Bu Alçaklığı Yapacak Kadar Bir Herif Değilim Virüs Koyacak Olsamda Fudlardım Zaten

Üst düzey yetkililer ne alaka hala çözmüş değilim . . . Burda kimse birbirini çok iyi tanımıyor :) Neyi nasıl paylaşacağınızı bilemeyiz.

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Üst düzey yetkililer ne alaka hala çözmüş değilim . . . Burda kimse birbirini çok iyi tanımıyor :) Neyi nasıl paylaşacağınızı bilemeyiz.

Her Üyeyi Örnnek Al Git Bak Hepsinde Vardır ;) . ÜDY Kastetmedim Ben Yalnızca Hack Programında Böyle Şeyler Olur Birdaha Konuyu Karalamak İçin Yazmayın Profilimede Yazma Ayrıca ;) Akşama İlgilenecek ANKA Tim Konuyla Eğer Temiz Çıkarsa Bunların Hesapını Soracam Senden !

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Senin bir hainlik yaptığını düşünmüyoruz zaten kardeşim. Ama farkında olmadan içine server vs. eklemiş olabilirsin. Bu yüzden bir kontrol etmek gerek ilk önce.

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Ellerine sağlık ancak, bana kalırsa genel bir malware analizinden geçirilmesi gerekiyor. Ah eski bilgisayarım olsaydı ne de güzel yapardım :)

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Kime neyin hesabını soruyorsun sen :D Virüstotali ekleyip kendinize göre analiz edin indirim dedim .Ben burada karalama göremiyorum ? Senin bu kadar tepki vermeni de anlayamıyorum ?

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Senin bir hainlik yaptığını düşünmüyoruz zaten kardeşim. Ama farkında olmadan içine server vs. eklemiş olabilirsin. Bu yüzden bir kontrol etmek gerek ilk önce.

Adrenalinin Hain Olduğunu Düşünüyorsunuz Öyleyse ?
Hiç Bir Server Rat Keylogger Gibi Bir Şey Yapmaz Adrenalin Bilen Bilir Adamı GÜVENMEYEN İNDİRMESİN AKŞAMA ANKA TİMDE İNCELEDiKTEN SONRA BU KONUYU HESAPINI VERECEK HERKES KONUYU KİRLETMEK İSTEYENLER !

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Konuyuda Kaldırtim İsterseniz İçine Ettiniz Zaten Anlamı Kalmadı Eyvallah Saolun.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Güvenmeyle olmuyor bu işler kimseyi %100 tanımazsın. Ben konuyu karalamadım virüstotal sonucu paylaştım sen aşırı tepkiler verdin . ALLAH'tan başka kimseye hesap vermem . Hesap sormak isteyen buyursun gelsin sorabilirse sorsun hesabını !

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Konuyuda Kaldırtim İsterseniz İçine Ettiniz Zaten Anlamı Kalmadı Eyvallah Saolun.
Ne alaka? Worm'un ne olduğunu bilmiyorsun sanırım. Dediğimiz gibi bilmeden de olsa içinde virus olabilir, en küçük indirdiğin bir şeyde bile worm olabilir. Diğer exelere de bulaştırabilir. Arkadaşımın yaptığı wormda bile bu özellikler vardı. Bu yüzden bir taramadan geçirilmesi gerekiyor, virustotal ile olup bitecek bir şey değil onu kastediyoruz. Şimdi anlamışsındır umarım..

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14

Adrenalinin Hain Olduğunu Düşünüyorsunuz Öyleyse ?
Hiç Bir Server Rat Keylogger Gibi Bir Şey Yapmaz Adrenalin Bilen Bilir Adamı GÜVENMEYEN İNDİRMESİN AKŞAMA ANKA TİMDE İNCELEDiKTEN SONRA BU KONUYU HESAPINI VERECEK HERKES KONUYU KİRLETMEK İSTEYENLER !

Adrenalinle bir alakası yok sen benim anlatmak istediğim şeyi anlamadın. Sen şimdi iyi niyetinle bu programları bir araya toplamışsın. Ama mesela bu güvendiğin programların yaratıcıları pis emelleri için bunların yanına casus yazılımlar yerleştirebilir. O yüzden bir kontrol etmek lazım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.