Bomba Hack Paketi Hemde Sadece 77 MB /ThePasa

4krep212

Uzman üye
19 Mar 2015
1,480
4
Beyler virüs çıkması normaldir zaten admin panel bulucular'da tek bir tanesini dahi taratsan 4 gibi sonuçlar çıkar bu arada ellerine sağlık kardeşim.

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
Yorum atarken mesajlari birlestirsen iyi olabilirm. Alt alta flood yapiyorsun.

'Heisenberg

Uzman üye
17 Eki 2014
1,723
20
Antalya
Beyler sanal işletim sisteminde defalarca tarattım, hem tek tek hem de komplesini. Virüs falan çıkmadı. Ayrıca çıksa bile çok normal bir şey bu. İndirdiğiniz şey flash oyun değil sonuçta, hack materyali indiriyorsunuz ;) Ayrıca zaten virüslü bir paylaşım yapılsa emin olun ki,

WZm46N.png

bu ekranı görmeniz uzun sürmez :) Böyle bir durumu fark eder yani yetkililer. Bunun gibi durumlarda, virüs var yazıp konuyu karalamak yerine herhangi bir yönetim üyesine virüs olup olmadığını sorarsanız, yetkili kişi ya konu sahibinden virüstotal eklenmesini ister ya da kendisi taratıp size bilgi verir zaten.

Eline, emeğine sağlık bu arada yeni arkadaşlar için yararlı bir konu olmuş :)

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Beyler sanal işletim sisteminde defalarca tarattım, hem tek tek hem de komplesini. Virüs falan çıkmadı. Ayrıca çıksa bile çok normal bir şey bu. İndirdiğiniz şey flash oyun değil sonuçta, hack materyali indiriyorsunuz ;) Ayrıca zaten virüslü bir paylaşım yapılsa emin olun ki,

WZm46N.png

bu ekranı görmeniz uzun sürmez :) Böyle bir durumu fark eder yani yetkililer. Bunun gibi durumlarda, virüs var yazıp konuyu karalamak yerine herhangi bir yönetim üyesine virüs olup olmadığını sorarsanız, yetkili kişi ya konu sahibinden virüstotal eklenmesini ister ya da kendisi taratıp size bilgi verir zaten.

Eline, emeğine sağlık bu arada yeni arkadaşlar için yararlı bir konu olmuş :)

saol kardesim

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Evet Arkadaşlar şifreli rarı virüstotala atan arkadaşın kafasını yaşıyacaz bugun . Ben orda virüstotali attığımda durumu karalayanlar için attım dedim ki kendiniz analiz edin indirin sen olayı çok yanlış anladın ve Çok yanlış yerlere çektin :)

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Evet Arkadaşlar şifreli rarı virüstotala atan arkadaşın kafasını yaşıyacaz bugun . Ben orda virüstotali attığımda durumu karalayanlar için attım dedim ki kendiniz analiz edin indirin sen olayı çok yanlış anladın ve Çok yanlış yerlere çektin :)

Tartışmaya Girmek İstemiyorum ;) Konu Veteran Abi TArafından İncelenmiştir Ve Sabite Alınmıştır .
Artık Uzatılacak Bir Şey Yok.

LakhoPss

Uzman üye
31 Ara 2014
1,512
0
root@kali:~#
Öncelikle belirteyim, forumda büyük harflerle yazı yazmak yasak - Madde 7 -. İkinci olarak, sabite alınmış bir konuda, tek bir kişiyi hedef alan bir paylaşım yapacak kadar aciz olman beni şaşırttı. Hack paketini de inceledim, öyle muhteşem bir şey yok, bir daha paylaşsan ne olur paylaşmasan ne olur, en küçük bir işime bile yaramaz. Teşekkürler..

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Öncelikle belirteyim, forumda büyük harflerle yazı yazmak yasak - Madde 7 -. İkinci olarak, sabite alınmış bir konuda, tek bir kişiyi hedef alan bir paylaşım yapacak kadar aciz olman beni şaşırttı. Hack paketini de inceledim, öyle muhteşem bir şey yok, bir daha paylaşsan ne olur paylaşmasan ne olur, en küçük bir işime bile yaramaz. Teşekkürler..

Konuyu 10 DK Önce Güncelledim Zaten Her Şeyini Kaldırıdm. Ve Senin İlgini Çekmiyorsa Başkalarınkini Çekiyodur . İlla Senin İlgini Çeksin Diye Biz Bunu Yapmadık ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.