Bomba Hack Paketi Hemde Sadece 77 MB /ThePasa

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Güvenmeyle olmuyor bu işler kimseyi %100 tanımazsın. Ben konuyu karalamadım virüstotal sonucu paylaştım sen aşırı tepkiler verdin . ALLAH'tan başka kimseye hesap vermem . Hesap sormak isteyen buyursun gelsin sorabilirse sorsun hesabını !

sabahten beri millet bunu diyor artık sıkıldım kardeşim artık anlayışla karşılayacaksınız aşırı tepkiyide :D

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Adrenalinle bir alakası yok sen benim anlatmak istediğim şeyi anlamadın. Sen şimdi iyi niyetinle bu programları bir araya toplamışsın. Ama mesela bu güvendiğin programların yaratıcıları pis emelleri için bunların yanına casus yazılımlar yerleştirebilir. O yüzden bir kontrol etmek lazım.

anka tim akşama geliyo kontrol etmeye güvenmeyende indirmesin akşama kadar :)

ThePaşa1

Kıdemli Üye
20 Tem 2014
2,015
2
Ne alaka? Worm'un ne olduğunu bilmiyorsun sanırım. Dediğimiz gibi bilmeden de olsa içinde virus olabilir, en küçük indirdiğin bir şeyde bile worm olabilir. Diğer exelere de bulaştırabilir. Arkadaşımın yaptığı wormda bile bu özellikler vardı. Bu yüzden bir taramadan geçirilmesi gerekiyor, virustotal ile olup bitecek bir şey değil onu kastediyoruz. Şimdi anlamışsındır umarım..

Kardeşim Tamam Akşama Kadar İndirmeyin O Zaman Anka Tim Akşama Bakıcak.

WolFox1905

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,226
2
Şahsen böyle virüslü programlar dosyalar indirdim ve bilgisayarım öldü format atmak zorunda kaldım asla indirmeyin virüslü şeyler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.