CreateGame Oyun Oluşturma Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Oyun bilgim fazla fakat parayla satmayı planlıyorum Steam greenlight'ta bu nedenle oyun resim atarım açıklarım ama link koyamam :) Beni ekle :) Bu arada kullandığım program Steam'da 130 TL değerindeki Leadwerks 4.1 Game Engine'dır. Çok güçlü bir motor. Benim pc de güçlü olsa hiçbir sorun kalmıcak :D

EDİT: Belirttiğim motor hakkını veriyor isteyen satın alsın şuan indirimde 27 lira yarın son gün kesinlikle basit ve etkili bir oyun motoru... 3D oyunlar yapabiliyorsunuz sitesine bakabilirsiniz : Leadwerks Game Engine

Son düzenleme:

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Oyun bilgim fazla fakat parayla satmayı planlıyorum Steam greenlight'ta bu nedenle oyun resim atarım açıklarım ama link koyamam :) Beni ekle :) Bu arada kullandığım program Steam'da 130 TL değerindeki Leadwerks 4.1 Game Engine'dır. Çok güçlü bir motor. Benim pc de güçlü olsa hiçbir sorun kalmıcak :D

eklendin

aslan4111

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
3,492
8

EDİT: Belirttiğim motor hakkını veriyor isteyen satın alsın şuan indirimde 27 lira yarın son gün kesinlikle basit ve etkili bir oyun motoru... 3D oyunlar yapabiliyorsunuz sitesine bakabilirsiniz : Leadwerks Game Engine

O program şu anda indirimde ve 27,80...

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Oyun İsmi : HosPiTal

Ekran Görüntüsü

Oyun Adı : HosPiTal
Yapıldığı Program ; Leadwerks 4.1
Türü : Korku, Gerilim
Boyut: Şuanlık 60 MB ama oyun bitmedi bitince tahminen 750 mb - 1 gb falan olur.
İndirme linki: Oyun bitince steam greenlighta koyacağım. Malesef paylaşamam :)

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Ekler misin beni de? Unity ile oyun yapımı üzerine çalışıyorum. Hatta böyle bir kulüp açma fikri aklımdan geçti ama bunun için çok tembeldim ve pek zamanım yoktu açıkçası. İyiki açmıssın.

MRDreAmsTR

Kıdemli Üye
25 Ara 2015
2,466
2
Türkiye

Ekran Görüntüsü

Boyut: Şuanlık 60 MB ama oyun bitmedi bitince tahminen 750 mb - 1 gb falan olur.

ne zmn çıkcak

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank

Ekran Görüntüsü

ekran görüntülerinden oyun yapma hakkında bilgin olduğu belli oluyor iyi yollara girmen dileğiyle

Ekler misin beni de? Unity ile oyun yapımı üzerine çalışıyorum. Hatta böyle bir kulüp açma fikri aklımdan geçti ama bunun için çok tembeldim ve pek zamanım yoktu açıkçası. İyiki açmıssın.

Eklendin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.