CreateGame Oyun Oluşturma Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
Oyunun demo linkini ekliyorum :) Daha bitmedi!

Oyun İsmi : HosPiTal

Ekran Görüntüsü

Oyun Adı : HosPiTal
Yapıldığı Program ; Leadwerks 4.1
Türü : Korku, Gerilim
Boyut: Şuanlık 60 MB ama oyun bitmedi bitince tahminen 750 mb - 1 gb falan olur.

İLK LEVEL OYNANIŞ VE HARİTA İNCELEME DEMOSU İNDİR;
Oyunun haritasını ve oynanışı kontrolleri incelemek için küçük bir demo çıkardım. İlk levelin haritası;
Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?
Virüstotl https://www.virustotal.com/tr/file/...1dea9632c15f0f71162fb98b/analysis/1478274856/

Son düzenleme:

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank

Ekran Görüntüsü

Boyut: Şuanlık 60 MB ama oyun bitmedi bitince tahminen 750 mb - 1 gb falan olur.

Oyunun haritasını ve oynanışı kontrolleri incelemek için küçük bir demo çıkardım. İlk levelin haritası;
Virüstotl https://www.virustotal.com/tr/file/...1dea9632c15f0f71162fb98b/analysis/1478274856/

Eline sağlık başarılı bir çalışma olmuş

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]
benim pc 9 senelik ekran kartı yok gerisine sen düşün kardeş :D

Benim PC de 2008 de alındı ama oyun geliştirdiğim PC biraz daha iyi 4 gb ram AMD HD erkan kartı 1.4 ghz işlemci

8 senelik olan pc 2 gb ram onboard ekran kartı 1.2 Ghz işlemci

Yani benimkide pek iyi değil bi açmayı dene belki açar :D

Zunfix

Kıdemli Üye
29 Tem 2016
3,510
1
about:blank
Benim PC de 2008 de alındı ama oyun geliştirdiğim PC biraz daha iyi 4 gb ram AMD HD erkan kartı 1.4 ghz işlemci

8 senelik olan pc 2 gb ram onboard ekran kartı 1.2 Ghz işlemci

Yani benimkide pek iyi değil bi açmayı dene belki açar :D

bende ekan kartı denen bişe yok anakartta DDR2 (üretimi durdu) :D

deneme09

Uzman üye
31 Ara 2014
1,455
0
122
City17-[HL2]

Ekran Görüntüsü

Yukarıdaki Oyunum için önerileriniz varsa özelden yazın arkadaşlar, ek olarak fayans duvar veya tavan için önerebileceğiniz farklı texture varsa öneriye açığım, texture önerirseniz seamless olmasına dikkat edin... :) Ek olarak Oyunun haritasını ve oynanışı kontrolleri incelemek için küçük bir demo çıkardım. İlk levelin haritası;

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
Kulüpler Güncellenmiştir, Üyelikler Açılmıştır. Kolay Gelsin :)

Kulüp Üyelerinin İmzasına Resimler Haftaya Yapmış Oldukları İşlere Göre Verilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.