DarkComet RaT Full İndir

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
bos isler bosuna vakit harcamayin hack yapacam derken hacklenmeyin..

illaki hefes var kulancam diyorsan..

basin bikeren parayi rahat rahat güzel bir rat prgrammi + fud yapicsi cok saglam..stresisiz kulanin abiler kardesler!!

BOS ISLER BURDAKI FORUM DAKI COGU PROGRAMMLAR !!!

Mindyourstep

Yeni üye
5 Şub 2012
3
0
Kocaeli
Beyler herşey ayarlı olmasına rağmen aldığım hata;
Localhost was successfully connected to port: 1604
LAN (192.168.1.33) was successfully connected to port: 1604

darkcometremote.zapto.org was not successfully connected to port: 1604
Bilgisi olan birisi varsa yardımcı olsun ++++++++++++

Mindyourstep

Yeni üye
5 Şub 2012
3
0
Kocaeli
Beyler herşey ayarlı olmasına rağmen aldığım hata;
Localhost was successfully connected to port: 1604
LAN (192.168.1.33) was successfully connected to port: 1604

darkcometremote.zapto.org was not successfully connected to port: 1604
Bilgisi olan birisi varsa yardımcı olsun ++++++++++++

BassMixx

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
499
0
Aynı sorun bendede var..

Şimdi, Kardeşlerim eğer oraya no-ip adresinizi girdiyseniz kendi bilgisayarınızda çalışmaz. Çünkü o açtığın host senin pc nin ip si ile açılmıştır :) o yüzden kendi pc nde açsan olmaz başka pc ye yutturacaksın :)

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana. [Teşekkür Butonu]

Manyaq_HAcER

Katılımcı Üye
27 Şub 2009
725
0
BİLECİK
eros korgenaral olmuşsun forum kurallarını bılmıyosun biz yapsak rutbemız dusurulur ...Mail adresi vb. iletişim adresleri paylaşmak yasaktır ilgili yerlere...

tanki43

Katılımcı Üye
2 Şub 2012
287
0
Manisa
kendi pcmde denedigimde calısıyor antivirüssüz baska pcye gonderdigimde calısmıyor acaba sorun neyde

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
eros korgenaral olmuşsun forum kurallarını bılmıyosun biz yapsak rutbemız dusurulur ...Mail adresi vb. iletişim adresleri paylaşmak yasaktır ilgili yerlere...

4 yıla yakındır bu forumdayım. Her kuralı senden daha iyi biliyorum. Kurallara sizi yönlendiren biziz zaten. O kural yönetim üyeleri için geçerli değil. Birisi yardıma ihtiyaç duyduğunda yada direk ulaşabilmesi adına eklenmiş bir nottur

FlameWind

Yeni üye
7 Eki 2012
23
0
Ne yazık ki beceremedim,acaaba yapabilen birisi bana yardımcı olabilir mi?Özellikle TeamViewer üzerinden.Test butonuna bastığımda hata veriyor ve 1604 portumda açık.Yada öyle gözüküyor.Özel mesaj yolu ile ulaşırsanız sevinirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.