DarkComet RaT Full İndir

Kutupyildizii

Yeni üye
3 Eyl 2007
6
0
Değerli arkadaşlar serveri tanınmaz yapmayı ve herhangi bir dosyayla birleştirmeyi anlatacak arkadaşın yardımları karşılıksız kalmayacaktır lütfen msn den veya mail yoluyla ulaşın [email protected]

Crue*

Uzman üye
6 Şub 2012
1,120
0
Herşeyi Yaptım. no ip, port acma, anti virüs devre dışı falan. Ama adama gonderiyorum bana birşey gelmiyor neden gelmiyor birşey ? yardım et eros ve tşkler

komando007

Yeni üye
1 Kas 2012
28
0
Arkadaşlar yardım merkezinde ve forumumuzda Darkcomet Rat'la ilgili oldukça fazla sorunlarla karşı karşıya kalmaya başladık.. Serveri kurdum fakat kurbanın bilgileri gelmiyor? Nerede yanlış yaptım? gibi sorulara gerek kalmayacak bu videolu anlatımda..Gerek port açma, gerek no-ip,gerekse rat'ın kullanımını bilmeyen arkadaşlar var.. Onlar için sağlanan videoyu sizlere sunuyorum

NOT: Darkcomet Programı dosyanın içerisinde mevcuttur..

VİDEOYU BİLGİSAYARINIZA DOWNLOAD ETMEK İÇİN TIKLAYIN

Alternatif LİNK

eline sağlık teşekkürler ilk defa keyloger kullanacağım ama html yazılımı css yazılımı ve c++ yazılımı hakkında ufak bilgilerim var burada kendimi geltiştirmek için bilgi toplayacağım tekrardan teşekkürler

ZaİrA

Yeni üye
17 Eki 2012
36
0
Dağistan-Tür
Yorumlara bakıyorum hemen hemen herkes sorunsuz indirdi ve videoyu seyreti, ama benim indirildim dosyada video yok, sadece bir tane metin belgesi ve DarkComet RAT dosya klasörü var.Hata mi yaptım antivirüsü kapatmadım, baya da bağırdı trojan-trojan diye, silinmiş olmasın bu video kasperskiy tarafından?:)
ab9de7691945.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.