DarkComet RaT Full İndir

erdemata

Üye
21 Eyl 2012
76
0
arkadaşlar siz nasıl kurban kasıyosunuz lütfen bana da anlatabilir misiniz, serverınızı kimlere ne bahanesiyle yüklettiriyorsunuz. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkür esirgemem ;)

ZaİrA

Yeni üye
17 Eki 2012
36
0
Dağistan-Tür
// Linkler Güncellenmiştir.
Çok teşekkür ederim! Sorunsuz indirdim ve videoyu da seyrettim, çok açik ve net anlatım.:)
Sadece bir yerde takıldım, resimde gösterdiğim yerde siz '' Server ID kurbanınızın adı, Profile name ise kullanacagımız ayarlalı kaydederken girilecek isim.'' , burada ne yazmam gerekiyor?

d041a4fd8aae.jpg

Son düzenleme:

Myplanet

Yeni üye
5 Ocak 2013
43
0
Arkadaşlar böyle admin tarafında sabit başlık altına alınan konularda herhalde sakat bir durum çıkmaz diğmi ?

Myplanet

Yeni üye
5 Ocak 2013
43
0
Yaw arkadaş bunun içinde virüs var hemen sildi
Şimdi diyeceksinizki zaten içinde virüs olması normal ee peki normalse bu adam benim pcme sızamazmı ne yapmam gerekir bir yol gösterin arkadaşlar

Dredd

Yeni üye
5 Ocak 2013
6
0
Arkadaşlar Benim Modemde Port Açmak İstiyorum Fakat Kullanıcı Adını Ve Şifreyi Bilmiyorum Kullanıcı Adına admin,Şifreye ttnet Yazıyorum Yanlış Diyo Herşeyi Denedim Fakat Bir Türlü Giremedim Modeme Yardım Edermisiniz ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.