Deep web Hakkindaki Sorularinizz

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Hocam öm atarmısınız ?
özel mesajlaşma sistemini kullanmıyorum telegram kullanıyorsan kullanıcı adım saysamaim yazabilirsiniz

Hocam öm atar mısınız ?

özel mesajlaşma sistemini kullanmıyorum telegram kullanıyorsan kullanıcı adım saysamaim yazabilirsiniz

Merhaba hocam deep web üzerinden para kazanmak mümkünmüdür? Mesela sipariş vermek türkiyede ki postanelere ürün siparişi versem ürünü burda 3 4 katına satsam
Düzgün bir şekilde işlermi

merhaba evet mümkündür birçok yöntemi var

kısaca tor browserde para kazanma yollarından bahsedeyim
dream market üzerinden escrowlar aracılığı ile uyuşturucu satımları
gore içerikli video dataların satımı gibi birçok illegal yoldan para
kazanma yöntemi var ama riskli işler her ülkeye istediğin herşeyi
yollayamazsın ya adamın olucak sağlam sınırdda falan anca öyle
onun dışında deepweb de bilgi satanlar var mesela adam sana şu bilgiyi
şu metodu şu kadar paraya satarım gibi ve fiyatları da makul
1 dolar 2 dolar gibi bilgi satanlar oluyor bilginin değerine
göre değişiyor .
çalıntı kredi kartları bank login bilgileri satımları vs oluyor tabiki kesinlikle bulaşmayacağınız en
son şey bu olsun hani yakalanmaktan ziyade kendi başınıza gelmesini istemediğiniz bir şey başkasına da yapılmamalı hem sonuçları düşünülmeli hemde vicdan denen kavramın sonraki zamanda insana yaratacağı şey düşünülmeli diğer legal yöntem ise
Hack tools kaynak kod satımı vs de vardır bu tarz pek illegal yola girmeden
programlama biliyorsan ufak tefek şeyler yazarak da kazanç sağlayabilirsiniz.

bir başka yöntem ise hacklink satışı hacklink satışı yaygın benim
de kullanmış olduğum bir yöntem

Hocam delirmek istiyorum böyle korkudan elim ayağıma girsin istiyorum neler neler izledim neler gördüm bi içim cız etmedi anlamıyorum ben neden böyleyim korkuyu unuttum resmen bana deep webde bile bulamıyacağım psikolojimi alt üst edicek şeyler yollarmısın ? şu muzik şeyside etki etmiyor bana nedense
bir video izleyip de korkmak bana göre saçma

kimse tam anlamı ile bir video izledi diye eli ayağı tutuşmaz sadece
yüreğiniz var ise içiniz cız eder
o tarz içeriklere (insan kesme vs) de bakman delirtmez
sadece delirdiğini düşünürsün psikolojin bozulur .

özleden veya buradan tor browser link depolarının linkini atarmısınız acil

forumda illegal yayın yapan sitelerin linklerini atamam
çünkü bu resmen sitenin reklamına girer ve benim için sıkıntı oluşturur

zaten fazla merak iyi değildir :) ama illaki ilginç şeyler
görmek istiyorum dersen birkaç kaynak atabilirim zaten ordaki sistem

şöyle çalışıyor eskiden hidden wiki vs ünlü idi de oranın da b**u çıktı

sebebi ise şu mesela reddit üyelik sistemi herkes her linkli paylaşıyor

ve çoğu çöp oluyor sadece o da değil mesela siteler belli bir süre
sonra kapatılıyor yada ulusal siber güvenlik ekiplerince
müdehale ediliyor . mesela hidden wiki de bir site paylaştım ama
belli bir süre sonra site patladı kapandı hidden wiki bu sıteyı
kaldırmıyor bu yüzden çöp bir sürü site oluyor
ama tor browser üzerinde yayın yapan birkaç servis var
orda sürekli en güncel linkler ve seçilerek
yönetici onayından sonra paylaşılıyor
mesela benim deep web de forum sitem vardı küçük de değildi orta halliydi
o dediğim link servisinde paylaştım normal duruyordu klasık

forum sıtelerı kategorısınde sonra bir sabah sıteme girdiğimde
interpolün indexini gördüm sitem kapanmıştı.

aradan 3-4 gün geçti demiş olduğum link deposundan sitemin
adresi kaldırıldı yani demek istediğim hidden wiki reddit vs
bunlar eskidi artık güzel şeyler olduğu kadar çöp linkler de olmakta ama
tor browserde yayın yapan link servisleri bu şekilde işliyor
çöp siteler olmuyor sürekli yöneticiler ve mod lar tarafından kontrol ediliyor
ve güncellemeler yapılıyor. Ve olması gerek bu en azından link arayanları
uğraştırmamış oluyor.onun için tavsiyem hidden wiki gibi yerlerde
sağlam güncel link bulucam diye uğraşmayın derim.

Bende alabilir miyim hocam

Son düzenleme:

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Benim hep duyduğum bir şey 1.seviye 2.seviye falan var mı böyle bir şey ?

seviye dediğimiz şey yaptığımız şeylerdir sen sadece site hazırlıyor ufak tefek site hackliyorsan 1-2. katmanı sıradan şeyler 3-4 katmanda çalıntı kredi kartı satışları, devlet dökümanları, veritabanları ... silah satışlar uyuşturucular yasadışı videolar içerikli forumlarda takılıyorsan zaten 3-4. seviyelere gelmişsin demektir yani öyle kapı yok 3. seviyeye geçtim gibi birşey yok seviye yaptıklarınla ilgilidir.

sahte para yapımı hakkında bilgin var mı,deep webde bulunur mu
bunun için deep web 'e gerek yok birkaç illegal türk sitesi var orda bulabilirsin.

DiP WiBe GiRSeM PoLiS GeLiRMi? :trl :trl ( saka bi yana seri katil canlı yayinlari oluyormu ? )

eskiden oluyordu katotik diye bir site vardı canlı yayında kredi sistemi var parayı veren kurbana istedğini yaptırıyor günümüzde hala canlı yayın infazları yapan siteler var red room da da olduğunu iddia ediyorlar birçok deep web den arkadaşım ile görüştüm hintlisi olsun italyanı olsun hiçbiri red room a girmemiş red room a giriş paralı 10 btc 1 btc kimse vermez bir tane amerikan arkadaşım var sitenin scam olduğunu iddia ediyor bizzat admini ile konuştım falan demişti bana çoğu sistem mantığı şudur pahalı olsun az olsun yani adamlar 10btc yazıyor oraya hiçbir türk gidip oraya değil 10 btc 100 dolar bile vermez onun için red room için birşey diyemeyeceğim. ama kaotık de hala canlı yayınlar var​

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
dream market veya wall street marketten birşey almayı planlıyorum escrow var ama yinede en güvenli şekilde nasıl getirtebilirim,önerebileceğin başka marketler var mı?

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
dream market veya wall street marketten birşey almayı planlıyorum escrow var ama yinede en güvenli şekilde nasıl getirtebilirim,önerebileceğin başka marketler var mı?

dream market piyasadaki en canlı market oranın escrowlarında sıkıntı olcağınnı sanmıyorum scam bir site değil her önüne gelen ürün satamıyor sitenin yöneticileri tarafından onaylanmadan ürün satan yok her türlü ürünün gelir adamlardaki mantık şu doğru ve etkili satış mesela bir kişiyi dolandırırsın ama 1 kere dolandırırsın ama bir kişiye bir ürün satarsan hem o adam senden daha sonra da alışveriş yapar hemde güven , müşteri gelir ondan dolayı dream markette sorun olmaz tek sorun gümrük gümrüğü ayarlaman gerek zarf da birşey getirteceksen geçer wordwide ship olduğundan dolayı gelir ama tel silah vs gelmez anca tanıdığın olcak gümrükte...
ayrıca
https://twitter.com/__DarkCode__/status/971433909148946437

şu market var italyan bir arkadaşım tarafından paylaşılan bir gönderi kendisi admını tanıyor sitenin
bu marketplace de güvenli sağlam daha önceden alışveriş yaptım escrow bu italyan arkadaşım oldu
Dolaşırken seni şaşırtan en büyük şey ne oldu herkes farklı tecrübe ediniyor da...

ilk zamanlar herşeye şaşırıyor herşeyden etlikeniyordum ufak kan içerikli video görsem kötü oluyordum artık insan alışıyor bir süre sonra deep web in pisliklerine..
beni etkileyen bir içerik değilde biri var kendisi ile 2016 yılında tanıştım ilk deep webden arkadaşım kendisi ile deep web forumu kurmuştuk çok bilgili birisiydi çoğu şeyi o öğretti bana ve hem karakteri hemde yapabildiği şeyler ile beni bir hayli etkiledi şuan kendisine ulaşamıyorum kurduğumuz deep web forum sitesi 31 mart da kapatıldı interpol tarafından bir index basılmıştı o günden beri kendisine ulaşamıyorum :/

Son düzenleme:

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048

beni etkileyen bir içerik değilde biri var kendisi ile 2016 yılında tanıştım ilk deep webden arkadaşım kendisi ile deep web forumu kurmuştuk çok bilgili birisiydi çoğu şeyi o öğretti bana ve hem karakteri hemde yapabildiği şeyler ile beni bir hayli etkiledi şuan kendisine ulaşamıyorum kurduğumuz deep web forum sitesi 31 mart da kapatıldı interpol tarafından bir index basılmıştı o günden beri kendisine ulaşamıyorum :/

anarchy? (darkcode)

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Hocam bildiğiniz bütün türk illegal forumlarını özelden atma şansınız varmı?

bucuk3333

Katılımcı Üye
26 Haz 2014
671
0
Hocam ratım için kurban almayı düşünüyorum nerden ulaşabilirim linkleri varmıdır? Biliyormusunuz

Fred18

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
255
6
BakÜ
Soru şöyle:
Abi benim 4 tane trafiği iyi tor sitem var, reklam yerleştirmek istiyorum.
melela Adcash, Exoclick ve s. gibi ikiside reddetti. ancak normal internet siteleri ile çalıştıklarını söylediler.

Bana önerin varmı reklam şirketi... yada bu benzeri şirket.

Security96

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,814
3
24
DARKWEB
Soru şöyle:
Abi benim 4 tane trafiği iyi tor sitem var, reklam yerleştirmek istiyorum.
melela Adcash, Exoclick ve s. gibi ikiside reddetti. ancak normal internet siteleri ile çalıştıklarını söylediler.

Bana önerin varmı reklam şirketi... yada bu benzeri şirket.

darkweb de anca darkweb site reklamlarını yayınlarsın eskiden bende reklam almıştım siteme bir tane amerikalı arkadaş var birçok sitede reklam verdirdi bir sorayım kendisine ihtiyacı yok sitesi iyi şuan ama genede yazayım bu arada linkleri özelden at reklam koyulacak siteye bakılması için

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.