[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

Speach'

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
589
0
Tokat
Deniyom bakalım tam aklıma geldi diyecektimki ya kardeş bu kadar uğraşıyon çıkarın ne senin şirkete ortakmısın :) Davet kodu olayını gördüm :) Vpn kullanmıyom ödeme alırız inşallah öğrenci adamız duygularımızınan oynamıyon demi :)

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Deniyom bakalım tam aklıma geldi diyecektimki ya kardeş bu kadar uğraşıyon çıkarın ne senin şirkete ortakmısın :) Davet kodu olayını gördüm :) Vpn kullanmıyom ödeme alırız inşallah öğrenci adamız duygularımızınan oynamıyon demi :)

Valla hocam ben size anlatıyorum eyvallah davet kodu var ben size sizde arkadaşlarınıza çünkü bu konuyu açan çok kişi oldu neden ustune düşmedi cevabı ise giren yok ben bütün arkadaşların ellerinden alıyorum telefonları ve davet kodu giriyorum en azından böylece 2 ödeme aldım bide eno4644 kardeşimde uğrasmış benim gibi oda karşılığını almış helal olsun dedigim gibi gördüğünün android telefonuna indir :)) bende üniversite okuyorum iyi bilirim öğrenciligi

Son düzenleme:

prodox90

Yeni üye
20 Eyl 2015
49
0
Ben 2 defa denemiştim bunu. 2 sinde de ödeme alıcağım zamanlarda banlandım. günlerce mail atmama rağmen açılmadı ve emeğim boşuna gitti. Siz de oldu mu böyle birşey ?

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Ben 2 defa denemiştim bunu. 2 sinde de ödeme alıcağım zamanlarda banlandım. günlerce mail atmama rağmen açılmadı ve emeğim boşuna gitti. Siz de oldu mu böyle birşey ?

VPN Vesaire Kullanmadınız Değilmi Hocam ? 0.10$ Bile Kazansanız Vermiyor Çünküde İlk Uyarı Yapıyor Sonrada Ban

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Kod Kullanimdan Dolayi Güncellenmiştir 0.50$ Yerine 0.70$ İle başlıyor.
İyi Akşamlar Saygilar Ve Sevgiler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.