[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
BlueStacks tan girince böyle hata veriyor.

Ql8j6G.jpg

Ama herhangi bir boşluğa tıkladığınızda gidiyor :)

Xo8Zaj.jpg

anladım hocam ama dediğim gibi indirin play storeden sıkıntı yaşamassınız hiçbir sıkıntı yok premium sick kısmı var kesinlikle doğru kullanmanızı tavsiye ederim mesela magic rush indiriyorsunuz 0.20 veriyor 5 dakika oynuyorsunuz 0.5$ veriyor premium pick kesinlikle doğru ama whaff pick ilk defa indilenlere veriyor indirin dediğim gibi yapın herşeyi ilk gün çok iyi hatırlıyorum 1.35$ oda 4 lira yapar hemde 25-30 dakika da yapıldı ama sınırlıyor bir günde en fazla 1.50$ başkada uygulama vs vermiyor

traceurpk

Yeni üye
22 Haz 2015
39
0
sayın thtden kardeşlerim emin değilim ama whaff rewards da açık bulmuş olabilirim
bildiğiniz gibi bu uygulamada vpn kullanmak yasak kullanınca banlıyor
en iyisi önce ben şu soruyu sorayım
vpn yi kullanınca uygulama direk banlıyor mu
yoksa seni çalıştırıp ödeme vaktinde mi banlıyor buna göre açık bulup bulamadığımı anlayacam

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
sayın thtden kardeşlerim emin değilim ama whaff rewards da açık bulmuş olabilirim
bildiğiniz gibi bu uygulamada vpn kullanmak yasak kullanınca banlıyor
en iyisi önce ben şu soruyu sorayım
vpn yi kullanınca uygulama direk banlıyor mu
yoksa seni çalıştırıp ödeme vaktinde mi banlıyor buna göre açık bulup bulamadığımı anlayacam

yok kardeşim direk banlamıyor hemen açıklayayım kullanıyorsun mesela 10$ Yapınca ödeme talebi yapıyorsun ödül geçmişinin kontrolünü yapıyor ve banlıyor vpn proxy kullandıysan ama açıl istersen belki çözüm buluruz

ozgun777

Katılımcı Üye
26 Şub 2012
494
0
Mars
Bununla uğraşacağıma dövize para yatırırım .
Beyler kısa yoldan para kazanmayı söylüyorum whaff'ı fln geçin boş iş ;

Önümüzdeki aralık kredi notları açıklanacak (yabancı yatırım bu nota bakar) büyük ihtimalle zaten sınırda olan puan düşecek ve döviz uçacak işte o an borsa çakılmış olacak alın hisse senetlerini ondan sonra kohalisyon veya tek parti çıkar düzelir zaten borsa bu sefer uçar bikaç aya zengin olursunuz :RpS_thumbsup:

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Bununla uğraşacağıma dövize para yatırırım .
Beyler kısa yoldan para kazanmayı söylüyorum whaff'ı fln geçin boş iş ;

Önümüzdeki aralık kredi notları açıklanacak (yabancı yatırım bu nota bakar) büyük ihtimalle zaten sınırda olan puan düşecek ve döviz uçacak işte o an borsa çakılmış olacak alın hisse senetlerini ondan sonra kohalisyon veya tek parti çıkar düzelir zaten borsa bu sefer uçar bikaç aya zengin olursunuz :RpS_thumbsup:

DOĞRU Tabi kardeşim ama yüksek para lazım ama Bu uygulamanın amacı 5-10 günde Bir 10 Dolar yani 30 Lira Gibi Bi Meblağ Kazanmak :) ihtiyacı olanlara birebir

traceurpk

Yeni üye
22 Haz 2015
39
0
haa eğer ödeme anında banlıyorlarsa sıkıntı olur şeyden dolayı ne zaman banladıklarını sordum internette bazıları yok uygulamada bazı yerlerin rengi değişiyor falan diodu bazıları uygulamaya giremion diodu öyle deyince onlar bende herhalde bunlar ödemeden önce oluyor diyordum
neyse açık bulduğumu sandığım nokta(veya bulduğum ödeme anında görecez)ben bu uygulamayı bluestack a kurdum vpn yi de pc ye kurdum.yani giriom başka ülkelere fln bir sürü uygulama şöyle zannediyordum ki uygulama sadece telefona kurulan vpn den dolayı banlıyor ama tabi ip ye bakıyodur yüzde 99 neyse buydu işte 10 dolar olunca bakacaz bakalım

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
haa eğer ödeme anında banlıyorlarsa sıkıntı olur şeyden dolayı ne zaman banladıklarını sordum internette bazıları yok uygulamada bazı yerlerin rengi değişiyor falan diodu bazıları uygulamaya giremion diodu öyle deyince onlar bende herhalde bunlar ödemeden önce oluyor diyordum
neyse açık bulduğumu sandığım nokta(veya bulduğum ödeme anında görecez)ben bu uygulamayı bluestack a kurdum vpn yi de pc ye kurdum.yani giriom başka ülkelere fln bir sürü uygulama şöyle zannediyordum ki uygulama sadece telefona kurulan vpn den dolayı banlıyor ama tabi ip ye bakıyodur yüzde 99 neyse buydu işte 10 dolar olunca bakacaz bakalım

Aynen dene tabi ama dedigim gibi ödül geçmişini kontrol ediyorlar Türkiye aplikasyonu için aldıklarindan başka varsa ban

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Kölelik gibi birşey sürekli onun istediklerini yapıyorsun :) uğraşmaya değmez

ManTıkta Tabi Doğru ama zaten paylaşmamın sebebide 10 Günde 10$ Dolar Yapılsa 30 Liraya Geliyor Ayda Garanti 60 Lira desek 15 Günden baz alırsak ihtiyacı olan arkadaşlar için birebir Denemenizi Tavsiye Ederim Yinede

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Yeni indirenler bu kodu --> AL28922
yazarsa hem siz hem ben 0,30 $ ile başlar..

Beyler çok az kaldı paypaldan para alıcam yardımcı olun ( kodu girerek :D )

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.