[Dev Konu]Android Cep'ten Para Kazanma Whaff Rewards Ödeme [KanıTLı]

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Konu İhbar // Flood kasıyor

Adminlerim Moderetörlerim konuyu ve yorumları inceleyebilir 12 Saatte Bir Güncel Tutmak Floodsa Ve Sorulara Tek Tek Cevap vermek Floodsa İhbarınızın Karşılığını Alabilirsiniz Beyfendi :) Bizden Yana Sıkıntı Yok Ayrıca Niye Bu Kadar Üstünde Duruyorsunuz Anlamış Değilim 10 Günde 30 Lira Harçlık Yapın Diye Uğraşıyorum Bir Kardeşiniz Olarak Kötü Bişeymi ? Ben Buldum Faydalanın Demek Kötü Birşeymi ? Bu Alemde (Çoğu Forumu Gez ) Agresif14 'ün Katılım Tarihlerini ve Konularını Fire Bulabilecekmisiniz Ve Kime Karşı Kötü Bir İmaj Oluşturmusuz ?

Karşiim birde Paypal Nakit Kart a ödeme alabiliyoz mu ?? :D :D

alınabiliyor hiçbir sıkıntı yok Paypal İLe Alabilirsiniz Kart Numarası Alınız Aileden Veya Kendinizin Varsa 10$ Sonrası İşinizi Görür Şuan 30 tlDemek

DarqHackers

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
586
0
Didyma
Beyler Gerçekten İşe Yarıyor Ben Kullanıyorum Şuan 3 Dolar Var Bende Daha Önceden 10.5 Dolar Aldım.

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Tabi Buyrun Deneyin Uğraşın Beğenmezseniz Silersiniz ByHFear By4nK4T3ST

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
sen tabı senın kkodu yazıp para kastın
yenı gordum kusura bakma

Kodu Girmesende Olur Güzel Kardesim Yeterki Aylık 40-50 Lira Harçlık Kazanmanın Yolunu Öğren Bana Yeter Kodu Girmessende 1 lira Eksik Başlarsın Öyle Yapmak İstersende Gözüm Basım Üstüme Saygılar Ve Sevgiler

agresif14

Katılımcı Üye
14 Ağu 2012
429
0
Arş
Yorumunuz İçin Teşekkürler Bymrschwartz Dediğiniz Gibi Biraz Emek İstiyor ugrasmak lazim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.