Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

frt002

Kıdemli Üye
3 Eki 2009
2,470
0
turkhackteam
ben kaspersky olmasa etrust ya da nod32 derim ama kasperskydan başka iyi çıkacağını zannetmem
kamasutra virüsü ortaya çıkmaya başlamadı daha ama bi tek o bulabiliyor silebiliyor mu bilmiyorum ama

gitmeturnam

Yeni üye
28 Eki 2007
1
0
bence avira arkadaslar. çünkü karspesky nin bulamadığını onun gördüğüne şahit oldum ikiside pc de kuruluydu..

feyzi.oz

Yeni üye
28 Eki 2009
1
0
Kaspersky bir numara tartışmasız çoğunu kullandım ama kaspersky hariç diğerlerinde virüsler cirit attı bilgisayarımda, kaspersky kurdumda bi düzene girdi

enesberat

Yeni üye
5 Kas 2009
2
0
no 32 diyen arkadaşlar bende kullanıyorum ama daha bi virüs engellediğini görmedim.ve pcde virüs var şuan biddefender bence daha iyi

kingefe

Üye
6 Kas 2009
148
0
Gaziantep
Tabiki avast mükkemmel eksiklerininde olduğu doğru bununda eksiklerini tabiki dracula virüs temizleyci gideriyor ikisinide kullandıgın takdirde hiçbir virüs ve zararlı yazılımların pc`nde bulunması mümkün degil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.