Dünyanın en iyi antivirüs programı

sizce hangisi en iyisi

• Kullanılan toplam oy
    3,612

devilx55

Yeni üye
1 Nis 2007
6
0
Beyler Ben esiden beri bir çok antivirüs kullandım mesela zamnında nod32 kullanıdm makinama bi virüs girdi 2 hafta boyunca çektim 2. hafta sonunda güncellemeyle buldu, kaspersky kullandm arkadaştan gelen virüsü bulamadı ama diğer virüslerden çok iyi korudu(hakkını yemiyim :) ) sonra avast kullandım o da ii buluo ama tam olarak temizleyemio virüsleri son olarakta panda 2008 kullanıorum bir çok ödülü varmış bakalım bakalım :D

allright33

Yeni üye
6 Mar 2008
3
0
Kaspersky kasar ama en iyi antivirustur.........

Ama maalesef benim makine biraz eski o yüzden Nod32 kullanıyorum..

Eh işte.. ;)

mtamyigit

Yeni üye
3 Ağu 2008
19
0
lülleburgass
NOD 32 v 3.0

norton ama nod32yi kullanmayı deniyorum şimdi ya her şeye burnumu sokarım ama 2sene oldu hiç faormat atmadım:D

walla burada ustaların yanında bizim gibi acamilere pek laf düşmez ama gördüğüm kadarıyla ustaların çoğu nod 32 diyo ben de nod 32 kullanıyorum. daha önceden 2.7 kullnıyordum yeni sürümü yükselterek 3.0 kullanmaya basladım. arkadaslarıma da nod 32 tavsiye ediyorum. en azından kasmıyor ve saldırı esnasında savunması ve silmesi ii . ama herkesin kendi görüşü. herkese kolay gelsin :inv

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.