El Yazımı Türkçe Büyü Kitabı

hakverdi42

Üye
6 Tem 2013
145
0
Kardeş Kitaba göz gezdirdim ( Kullanmadım Okumadım Bir hava su toprak ruhu gördüm :D ) İçinde arapça yazılar var yandex ön izlenimi gösteriyor

mrz

Üye
28 Eyl 2013
51
0
Buyu yapani yaptirani peygamber efendimiz (s.a.v) lanetlemistir bence bu ve benzeri kitaplari okumamak paylasmamak onermemek lazim.

KROZ3

Katılımcı Üye
24 Eyl 2013
304
0
Büyü diye bir şey kesinlikle vardır. Hatta peygamber efendimize dahi yapılmıştır. Büyü ilk başlarda zararsız bir şey iken daha sonra kötü amaçlı kullanılmaya başlanmıştır

redbull028

Yeni üye
18 Nis 2010
12
0
Buradaki büyülerin bir çoğu doğrudur. Fakat büyü yapmanın kötü sonuçları vardır. Eğerki kırmızı çizgiyi aşarsanız varlıkların musallat olması kaçınılmazdır. Büyüleri detaylı bir şekilde araştırmadan hiç bir şekilde bulaşmamanızı öneririm. Eğer araştırırsanız internette bununla uğraşan insanların ve diğer büyülerin içeriklerini öğrenirsiniz. Ayrıca internette paylaşılan büyülerin birçoğu tam olarak verilmez eksik bir şekilde verilir ki buda insanların ruh ve beden sağlığının korunması içindir.

Oxicroos

Uzman üye
30 Ocak 2016
1,093
0
Asthar
Biz hackerlarız büyüyle uğraşmayın zenginlikmi istiyorsun git kredi kartı çal buda haramdır ama büyü kadar haram değildir büyü dinimizce en büyük günahtır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.