El Yazımı Türkçe Büyü Kitabı

cankt

Üye
12 Şub 2016
53
0
İzmir
Beyler harbiden manyak büyüler var sadece ne için olduğunu okumaya cesaret edebildim boyabdesti alıp komple okumayı düşünüyorum. Deep web merakıma engel olamıyorum

IExecuTion

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
492
0
Yaw diyonuz dinimizde cezası büyük. Dinimizde cezası olmasa bile adamın gereken malzemeler kısmında yazılan şeyler hala bana arapça gibi geldi. Yani ne istiyo onu bile bilmiyom :D En iyisi gidip bunu büyücü ablalara satmak :D Bari 10 lira para kazaniriz :D

hah

Katılımcı Üye
2 Eki 2010
477
0
beyler okumayın üç harfli oldum şuan sema'dan yazıyorum

redshadown

Üye
11 Kas 2009
110
0
Almaty
Yaw arkadaşlar bunu kim yazmışsa ya parasızlıktan kitabı defterine koplayamış yada beğendiği bölümleri yazmış. Kitabın türüne "havas ilmi" denir. Böyle kitaplar çok ama içeriği hep eksik veya çarpıtılarak yazılır amaç bilmeyen herkes uğraşmasın, bilenlere rehber olsun diye... Kısacası deep webte olmasıda garip. Google amcadan aratın tonla bulursunuz. Yapılırmı derseniz boşverin hackerlık öğrenin en azından akıl ve ruh sağlığını kaybetmezsiniz derim.

cengiz215

Yeni üye
31 Tem 2016
1
0
okudum.

okudum her bölümde anlaşılmayan en az bir kelime bulunuyor o kadar ürkütücü bir şeyde değil sorusu olan varsa pm atabilir :eek:

Forzaixx

Üye
24 Haz 2016
167
0
Beyler ALLAH is watching inanmayın gavurun vesvesesi bunlar duamızı edip yatalım. Hayırlı geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.