El Yazımı Türkçe Büyü Kitabı

Risurak

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
441
0
Büyü Ögrenende Ögretende Kafirdir Bunu Unutmayın dünyadaki en büyük kötülüklerdendir büyünün bir daha geri dönüşü olmaz İnsan Öldürmekten Bile Daha Büyük beni dikkate alın Allahını seven varsa zaten böyle seylerle ugraşmaz Yapmayın Kesinlikle Altını Çizerek Söylütorum Yap-Ma-Yın Spare Kardes Keske Daha Yararlı Bir konu açsaydın

Risurak

Katılımcı Üye
20 Şub 2016
441
0
Sihirbaz olabilmek için muhakkak küfre sapmak gerektiğinden, sihir büyük günah sayılmıştır. Allah-u Zülcelal Ayet-i celilede şöyle buyurmakta; ‘’Süleyman Peygamber asla kafir olmadı. Fakat o şeytanlar kafirlerdir ki sihri öğretirlerdi’’ (Bakara: 102)

Melun şeytanın insanlara sihir öğretmekten biricik maksadı, onları, Allah’a eş tanımaya sürmektir. Nitekim Yüce Allah Harut ve Marut’un geçmişini anlatırken şöyle buyurmakta; ‘’Halbuki onlar –Harut ve Marut- biz ancak fitneyiz (imtihan için gönderildik) sakın (sihir yapıp da) kafir olma demedikçe kimseye sihir öğretmezlerdi. İşte onlardan koca ile karısının arasını ayıran şeyler öğrendiler. Halbuki Allah (c.c.) izni olmadan sihirle kimseye zarar veremezler. Onlar ise, kendilerine zarar verecek, onlara fayda vermeyecek şeyleri öğreniyorlardı. And olsun sihri satın alan –öğrenen- kimsenin ahretten hiçbir nasibi olmadığını da muhakkak biliyorlardı’’ (Bakara: 102)

Dalalete düşen bir çok kimselerin sihir yapmanın küfür olduğunun farkına varmadan ve sadece haram olduğunu zannederek sihir yaptıklarını görüyoruz.

Erkeği bağlamaya çalışmak ve eşleri birbirine sevdirmek için yapılan büyüler de küfür ve dalalet teşkil eden bir çok sözler ihtiva eden sihirden başka bir şey değildir.

Sihir (büyü) yapanın cezası ölümdür. Çünkü sihir Allah (c.c.) a karşı bir nevi küfürdür. Ya da küfre varmaktadır.

Hz. Peygamber (a.s.v) de helak edici yedi günahtan birinin sihir olduğunu buyurmuştur. Onun için sihir yapmaktan sakınmalı Allah (c.c.) tan korkmalı ve sihir yüzünden insan, dünya ve ahiretini yitirmemelidir.

Tirmizi’nin sahih yoldan rivayet ettiği bir hadiste Hz. Peygamber (a.s.v) ‘’sihirbazın cezası kılıçla öldürülmektir’’ buyurur. Ancak yine Tirmizi bu sözün ashab-ı kiramdan Cündüb’e ait olduğunu söylemiştir.

Bücale b. Abde rivayet ediyor. Vefatından bir sene önce Hz. Ömer (r.a.) dan bize mektup gelmişti. Mektubunda sihir yapan erkek ve kadınların öldürülmesini emrediyordu.

Vehb b. Münebbih eski ilahi kitaplarda şunları okduuğunu söyler: Yüce Allah (c.c.) buyurur ki ; ‘’Benden başka ilah yoktur. Sihir yapan ve yaptıran, kahinlik yapan ve yaptıran, fal açan veya açtıran benden beridir’’

Hz. Ali (r.a.) Hz. Peygamber (a.s.v) in şöyle buyurduğunu rivayet etmiştir: ‘’Üç kimse cennete giremez. İçki müptelası, akrabalık hakkını gözetmeyen ve sihre inanan kimseler’’ (Hakim)

İbn-i Mesud’un rivayet ettiği bir hadis-i şerifte Hz. Peygamber (a.s.v) buyurur ki ; ‘’üfürük boncuklar ve karı-kocayı birbirine sevdirme işi –büyü, şirktir- küfürdür’’ (Hakim)

Hadisde bahsi geçen boncuklar bir kısım cahiller tarafından çocuklara ve hayvanların üzerine takılan boncuklardır. Bunların nazar değmesini önlediğini zannedenler. Bu ise cahiliyet devrinden kalma bir dalalettir. Buna inanan kafir olur. Kadını kocasına sevdirmek için yapılan şey de bir nevi sihirdir. Küfür sayılmasının sebebi ise takdir-i ilahinin aksine tesir yapabileceğine inanılmasıdır.

Hattabi (r.a.) şöyle demiştir: ‘’Rukye, üfürük Allah (c.c.) ın bir ismiyle olduğu takdirde caizdir. Çünkü Hz. Peygamber (a.s.v) Hasan ve Hüseyin (r.anhuma) e bunu yapmış, sizi Allah (c.c.) ın tam, mükemmel kelime ve isimleriyle her çeşit şeytandan ve zehirli hayvandan ve her çeşit kem gözden korurum deyip gözlerine üfürmüştür.

Alın Onun Yerine Bunu Okuyun

Siperal1

Üye
16 Tem 2016
71
0
bunu Görünce Aklıma Geldi Bende bu arşivde vardı çok önceden arkadaş vardı bizim halil diye neyse bu bize kalmaya geldi bu da onu gördü benim pc de gezerken lan merak etti diyorum okuma lan bişey olmaz diyo dedim tamam ben odadan çıkıyorum sen naparsan yap 5 dk sonra çağıdı beni bu ne var ne yok okumuş bide bağırarak :D :D sonra bizde kaldı sabah uyandırıo beni saat 8 de kalk lan kalk diyo dedim noldu diyor senin a******* ko******* o kitap neydi :D gece diyor bana uğradılar bişeyler gördüm hatırlamıom diyor :D lan varya hiç unutmam ne zaman görsem aklıma gelir . Merak etmeyin yaşıyo :D :D

Systems 32

Üye
6 Haz 2016
202
0
Snne
bunu Görünce Aklıma Geldi Bende bu arşivde vardı çok önceden arkadaş vardı bizim halil diye neyse bu bize kalmaya geldi bu da onu gördü benim pc de gezerken lan merak etti diyorum okuma lan bişey olmaz diyo dedim tamam ben odadan çıkıyorum sen naparsan yap 5 dk sonra çağıdı beni bu ne var ne yok okumuş bide bağırarak :D :D sonra bizde kaldı sabah uyandırıo beni saat 8 de kalk lan kalk diyo dedim noldu diyor senin a******* ko******* o kitap neydi :D gece diyor bana uğradılar bişeyler gördüm hatırlamıom diyor :D lan varya hiç unutmam ne zaman görsem aklıma gelir . Merak etmeyin yaşıyo :D :D

Korkuyosa nie okuyoki ahahah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.