Ellerim kazık gibi

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
Selamün aleyküm millet ben 17 yasindayim 10 yasindayken babamin elini sıkmaya calisiyodum babam ellerini celik gibi yapalimmi dedi bende kucugum ya heyecanlandim tamam dedim bi mermer getirdi yagladi bayabi tokat at dedi sert at ama dedi 16 yasima kadar yaptim bu sene ne oldi anlamadim sevgilimin elini tutamiyorum aciyo diyo sıkmadan bile kiricak gibi nasi yumusaticam

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Piskopatmısınız :) kaslara,damarlara,kamiğe zarar verebilrisin kardeşim öyle bir şey olurmu bir doktora görün bence yani bir sıkıntı çıabilir.

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
OSMANLI ZAMANINDA YAPARLARMIŞ KARDEŞİM :d ADAMA VURDUMU ÖLÜMCÜL BİR OSMANLI TOKADI YAPISTIRORMSN ARASITRSN BULURSUN YAGLI MERMERLERE VURA VURA YAPARLARMS SENİN YAPDIGIN GİBİ :D

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Piskopatmısınız :) kaslara,damarlara,kamiğe zarar verebilrisin kardeşim öyle bir şey olurmu bir doktora görün bence yani bir sıkıntı çıabilir.

küçük oldugu için kemikler arasında ince kırılmalar çatlamalar olur ondada sadece hafif ağrı hisseder ve iyileşince daha güçlü olur. ipi koptugu yerden bağlarsanız orda kopmaz gibisinden. her defasında güçlendiğinden daha sert daha sert olucaktır ve elin standartı mermer olacaktır. tıpkı osmanlıda tokatçılar gibi.

onun dışında aklıma çözüm yolu gelmiyo kavgalarda tokat atmanı tavsiye ederim :D ve kendini geliştir tokat yarışmaları var sen onlarda avantajlısın çünkü kimse 10 yaşında mermere tokat atmaz.

ErkanRedhack

Katılımcı Üye
9 Tem 2014
643
0
Ankara
Okulda hocam meraba diyom adama elimi uzatiyom sıkmıyo elimi kavgada tokat attigimda yerde kaliyolar o yuzden kullanmiyom lisansim var bi raporla lisansim yanar ondan korkuyorm atalarim deliymis dedemin babasi 2 yil once oldu adam olmeyi unutmustu zaten adam 109 yasinda oldu o anlatirdi bizim sulalede eli sert olmayani doverlermis onceden

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
Okulda hocam meraba diyom adama elimi uzatiyom sıkmıyo elimi kavgada tokat attigimda yerde kaliyolar o yuzden kullanmiyom lisansim var bi raporla lisansim yanar ondan korkuyorm atalarim deliymis dedemin babasi 2 yil once oldu adam olmeyi unutmustu zaten adam 109 yasinda oldu o anlatirdi bizim sulalede eli sert olmayani doverlermis onceden

yüzü sert olsun diyemi A:SDa:SD : D :D :D :D :yaho1 :yaho1

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
Elin kuvvetlidir ona birşey diyemem... Ama kavgada ne zaman ne olacağı hiç bir zaman belli olmaz...
Dövüşün en temel kuralı hasmını(rakibini küçümsememektir)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.