en gelişmiş virüs programı hangisi?

kılıczade

Uzman üye
29 Eyl 2007
1,080
16
izmir *35*
arlkadaışım kaspersky ve norton haricinde butun programları kullanabılırsın nedenı

1.kaspersky programının key sorunu oldukca fazla magdur kalabılme ıhtımalın %85

2.norton ve kaspersky kullandıgın pc donanımı ne kadar iyi olursa olsun yınede sistemde kasma derdın olacaktır

benden sana tavsiye nod32 veya avast kullan bunlara ilave spyware terminatör kullanırsan gercekten güzel olur

ahmetelt54

Yeni üye
29 Ara 2007
31
0
Beyler.. Bildiğim kadarıyla kasper her taradığı dosyanın sonuna 63 byte lık bir tanımlama bilgisi ekliyor. Tabii zamanla şişme kaçınılmaz.

eskobar

Yeni üye
5 Kas 2007
36
0
başkent
kardesler ben hem nod32 yi hemde kaspersky internet security 6 ve 7 diyi kullandım nod32 anca tarama yaparsan buluyo hiç öle dosya indirirken zırt pırt virüs giriyo demiyo kasperin 6 seriside öle ama kaspersky internet security 7 daha indirirken dosyada virüs varsa siliyo ayrıyeten manyak bir koruma saglıyo anlıcanız en babası bu bence deneyimlerime dayanarak sölüyom herkese tesekkürler milleti bilgilendirdikleri için thanks

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
Bence Avast kardeş tam ürüm olarak kullana biliyorsun update ederken bir sorun yok ben uzun bir süredir kullanıyorum aynı azmanda free kendi wep sitesinden indirip mail adresinde tam sürüme geçebiliyorsun ve iyibir güvenlik sistemi var program hergün kendini güncelliyor auto ..Saygılar
İyi Fomlar.

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
bencede nod32 güncellemelrinide yapıyorum sorun yok makinayı hiç bi şekilde kasmıyo bile............. ama her virüs programı hepsini yakalayacak diye bişey de yok :D

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
nod32 de dosya indirdiğinde tarıyo yeni sürümü artı kullandığın indirme programının ayarlarından nod32 gösterirsen sorun kalmazz

alemcix

Katılımcı Üye
23 Eyl 2007
591
10
birde internet sitesine girdiğinde zaralı sayfaları açmıyo virüs uyarısı geliyo :) saygılarr

By_OgaS

Uzman üye
22 Eyl 2007
1,162
6
TυякHα¢кTєαм
benim bilgisayarım güvende olsun benim için güvenlik daha önemli dersen tabii ki kaspersky yada norton 360.pandada olabilir.

ama yok benim bilgisayarım kasılmasın orta derecede bir güvenliğim olsun dersen avast mcafe antivir önerebilirim.

TuTSaK_KaCaK

Katılımcı Üye
1 Nis 2008
343
6
@NK@R@
İyide her virüs programı dosya idirirken tarıyor bu sadece nod32 ye özel bir özellik değil anti virüs programlarının genel olması gereken özelliği

htosuntr

Yeni üye
6 Mar 2008
1
0
bence nod32 smart security en iyisi, sistemi kasmıyor ve de oldukça iyi çalışıyor...
ayrıca yanında spybot destroy ve lavasoft ad-aware kullanırsanız sisteminiz %95 guvenli hale gelir..

erdem28

Kıdemli Üye
28 Eyl 2007
2,662
44
İSTANBUL
BEN KASPERSKY İNTERNET 7 0 125 KULLANIYORUM DAHA ÖCE NOD KULLANDIM İKİ DEFA VİRÜS GEÇİRDİ
BİTDEFENDER KULLANDIM ODA İYİYDİ
AVİRADA İDARE EDER
KASPERSKY KULLANIN EĞER SİSTEM KASMASIN DİOSAN BAZI AYARLARINI DEVRE DIŞI BRAKIN DOSYA KORUMASI MESELA BİLGİSAYARI TARATTIKTAN SONRA KAPATIN ZATEN NETTEN GELEN TEHLİKEYİ BULUYO VİRÜS GİRMEZ

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.