en gelişmiş virüs programı hangisi?

masterofhacker

Katılımcı Üye
22 Eki 2008
257
0
Kaspersky hiç bi işe yaramayan boşuna bilgisayarı kasan bir antivirüs programı.
Avast güzel ama yeterli değil görmediği virüsler var.
Diğerlerine yorum bile yapmıyorum.
Nod32 çok iyi koruma sağlıyor ve bilgisayarı kasmıyor. Nod32 + windowscare professional kurun xp niz süper olsun.

BY/SUSKUN

Uzman üye
10 Ağu 2007
1,602
1
T.C
sevgili arkadaslar öncelikle konu takibi güzel ve anlamlı bir konu olmus aramızda bazı arkadaslar kasıyor vediyer anlamda yavaslatıyor terimini sık kullanmıs evet bu doru yavaslattıgı günümüz sartalrında unutulmasınkı esas faktör pc nın hangı sartlarda ve hangi gücte olduguna bagldır demeliyim budurumda p.4 2.4 basta olmakla birlikde 2.8 veya 3.0 gibi pc lerde farklılık olacakdır es zamanlı düşünecek olursak ki '' bana hak verenlerde olacak bu birazda +rem kapasitesine bagldır bunlar unutulmamali benim suan kulnmiis oldugum sophos belki basit evet sophos kulnıyorum kimi süzgec dedi kimi fena deyildedi kasmıyor yavaslatmiyor ama bu demekdeyildirki görevini yapamıyor suanana kadar kayet basarılı gidiyor diyebıilirim ne varki
sistem ani deyisikliklleri kabul etmez not 32 den avasta veya kysper gecis yaptginizda sistemi bir kez daha kasmıs oluyoruz buda diyer bir unsur virüs pro ları birbirlerine es zamanlı deuyil fiziksel olarak hic bir zaman alt verilerini uyusturmaz herbiri farklı yazılım kulanır buda cpu nun istatisliklerine bakıldıgına anlasılır not 32 kulnan ve pc gücünüde 2.8 1gb ram olarak belirleyelim burda ilk görev yeterlilikdir yani öncelik pc ye daha sonara virüs merkezine kaliyor bu islemi yaprkende cpu tavan yapıyor kaldiki pc de zayıfsa tamamen hüsran yani, virüs proları tam donanım calsıtıgı icin butarz sıkıntılar sayısyoruz ama unutmayalımkı pc ön pilanda oluyor tabiki virüs girdiginde ki bu mümkün pilanda kamıyor zor anlar yasıyoruz buyuzden virüs porlarını calsıtırmadan önce sistemi parcalanmis dosya sitemini düzenleyip kendi sistemini onarmasını yapın
buda c disk özeliklerinde mevcut bunlar yapildikdan sonar kurabiye adı verilen cooike leride unutmayalım buda önem tasımaktadır bu sistemlere yardımcı programalrı kullnarrak gerekli yardımı saglayın daha sonar kasıyor ve yavaslatıyor teriminide söyle cözelim zamanda fedakrlık yapıp virüs prosuyla pc yi bas basa bırakın aynı zamanda internet hattınızı devre dısı da bırakabilirsiniz islem tamalnadıkdan sonara net hattınızı aktif edip varsa temizleme komutunu verebilirsiniz bu sur icerisinde farklı dosya üzerinde calsmalarınıza araverip pcnın hem cpu hedme tarama süresini kısaltmıs ve saglıklı sonuclar elde etmis oluruz umarım bu yazımla sizleri sıkmamısımdır
herkeze saygılar

heyy_gs

Üye
17 Ağu 2007
207
0
sevgili arkadaslar öncelikle konu takibi güzel ve anlamlı bir konu olmus aramızda bazı arkadaslar kasıyor vediyer anlamda yavaslatıyor terimini sık kullanmıs evet bu doru yavaslattıgı günümüz sartalrında unutulmasınkı esas faktör pc nın hangı sartlarda ve hangi gücte olduguna bagldır demeliyim budurumda p.4 2.4 basta olmakla birlikde 2.8 veya 3.0 gibi pc lerde farklılık olacakdır es zamanlı düşünecek olursak ki '' bana hak verenlerde olacak bu birazda +rem kapasitesine bagldır bunlar unutulmamali benim suan kulnmiis oldugum sophos belki basit evet sophos kulnıyorum kimi süzgec dedi kimi fena deyildedi kasmıyor yavaslatmiyor ama bu demekdeyildirki görevini yapamıyor suanana kadar kayet basarılı gidiyor diyebıilirim ne varki
sistem ani deyisikliklleri kabul etmez not 32 den avasta veya kysper gecis yaptginizda sistemi bir kez daha kasmıs oluyoruz buda diyer bir unsur virüs pro ları birbirlerine es zamanlı deuyil fiziksel olarak hic bir zaman alt verilerini uyusturmaz herbiri farklı yazılım kulanır buda cpu nun istatisliklerine bakıldıgına anlasılır not 32 kulnan ve pc gücünüde 2.8 1gb ram olarak belirleyelim burda ilk görev yeterlilikdir yani öncelik pc ye daha sonara virüs merkezine kaliyor bu islemi yaprkende cpu tavan yapıyor kaldiki pc de zayıfsa tamamen hüsran yani, virüs proları tam donanım calsıtıgı icin butarz sıkıntılar sayısyoruz ama unutmayalımkı pc ön pilanda oluyor tabiki virüs girdiginde ki bu mümkün pilanda kamıyor zor anlar yasıyoruz buyuzden virüs porlarını calsıtırmadan önce sistemi parcalanmis dosya sitemini düzenleyip kendi sistemini onarmasını yapın
buda c disk özeliklerinde mevcut bunlar yapildikdan sonar kurabiye adı verilen cooike leride unutmayalım buda önem tasımaktadır bu sistemlere yardımcı programalrı kullnarrak gerekli yardımı saglayın daha sonar kasıyor ve yavaslatıyor teriminide söyle cözelim zamanda fedakrlık yapıp virüs prosuyla pc yi bas basa bırakın aynı zamanda internet hattınızı devre dısı da bırakabilirsiniz islem tamalnadıkdan sonara net hattınızı aktif edip varsa temizleme komutunu verebilirsiniz bu sur icerisinde farklı dosya üzerinde calsmalarınıza araverip pcnın hem cpu hedme tarama süresini kısaltmıs ve saglıklı sonuclar elde etmis oluruz umarım bu yazımla sizleri sıkmamısımdır
herkeze saygılar

noktayı koymuşun kardeş haklısın ;)

berkay64

Katılımcı Üye
15 Ara 2008
340
0
arkadaslar bu kaspersky övenleri hiç anlamıyorum bu program pc yi çok kasıyor ve kendi kurulum dosyalarını dahi virüs olarak algılo bide hiç durmadan key loger algılayıp duruyo
bnm tavsiyem avira antivir securit suite bn 7 aydır kullanıyorum süper bi program

sagoqesh

Katılımcı Üye
13 Şub 2008
351
0
1.Kaspersky
2.BuLLguaRd
3.Bit defender totaL securty
4.Panda,norton,nod 32..vs.vs

bidee nod32 avast diyen arkadaslar sdce sistem kasmasın diye kullanıo nod32nin kaç tane trojn tanıdıqı belli :) avastı zaten geç bile bile formata giden pcLer gerçkten avast mlyonlarca insanlar trafından antivirus olarak görülmeyen bi proqram bide deneme amaçlı avast kurdum 2 gun zaten uyz bişi 2 gun kullandım ama dayandım..sonuç olarak tarama yaptm ve sayı virüs sayısı 4..trojan yk..
avira antivir kurdum 143 buLdu ve çoqu trojn ve kaspersky kurmaya gerçkten korktum o an :) karar sizn.. ..bide kspersky kasıo die kurmayan arkadasLar >BuLLguard<denesin fark anLaşıLıcaktır..

ferdem

Yeni üye
12 Ara 2007
6
0
ya kardeşim uğraşmayın en kötü sistemi bile kasmıyan istiyorsanız eset smart security fazla uğraşma

yunus_60

Yeni üye
25 Ocak 2009
19
0
norton 360 full türkçe .ben bunu kullanıyorum kasıyor ama işime çok yarıyor,diks optimasyonu internet geçmişini silme çerezleri engelleme vs, çok mükemmel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.