en gelişmiş virüs programı hangisi?

İSTİLACI-07

Yeni üye
19 Ocak 2009
30
0
Spware Doctor yazılımından tanıdığımız PC Tools şirketinin Internet Security yazılımı, Spyware Doctor AntiSpyware, AntiVirus, Firewall Plus ve Spam korumasını içeren ödüllü PC Tools güvenlik teknolojisini birleştirerek bilgisayarınız için komple entegre bir koruma sağlıyor.

kullananlar bilir harikanın üstünde bir virüs proğramı şiddedle tavsiye ederim

deatisreal

Yeni üye
21 Haz 2009
4
0
Kis 2009 bunun üzerine Tanımam ama siz HaLen nod da sınız pfff =)) okdadar da kasma olacak tabii Hakkı

deatisreal

Yeni üye
21 Haz 2009
4
0
bu arada biri bu anti würus LErin listesni nin linkini verebilirmi ayrıntılı ama ne kadar iyi güvenlik sağladıgını yazacak sekilde öm ye atın size zahmet

İSTİLACI-07

Yeni üye
19 Ocak 2009
30
0
bende orjinal lisanslı nod 32 var kaldırdım kaspersky kurdum sildi süpürdü nod 32 yi arkadaşıma verdim kaspersky kullanıyorum şu an

İSTİLACI-07

Yeni üye
19 Ocak 2009
30
0
aslına en iyi virüs koruyucu insanın kendisidir pc yi kullanmasını bilirsen virüs proğramı kullanmaya gerek yok

MCgaddar

Yeni üye
8 Tem 2008
1
0
En iyisi tartışmasız Kaspersky. Ama pc yi biraz kastığı bi gerçek. Güvenlik içinse buna değer.

askerTS

Katılımcı Üye
10 Eki 2008
363
0
muğla
bence en iyi güvenlik programı kendımızdır ben int den biey indirirsem format atıp içimi rahatlatırım:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.