en gelişmiş virüs programı hangisi?

djediz

Katılımcı Üye
1 Eyl 2008
707
0
Sivas
Nod 32 kasmaz ama sık sık tarama yapmanız qerekirr o yüzdenn peq tawsiye etmiyormm sisteminiz iyiysee kaspersky falan kurun ...

14 Ağu 2007
186
0
İzmir
nod32 sistemini kasmaz ama sistemim sağlam diyorsan kaspersky da kullanabilirsin aralarında çok fazla bi fark yok ama bana sorarsan pc tools tan şaşma derim...

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Avast 4.8 Home Versiyonunu Kur + Maille 1 yıllık Lisanslı sürüme gec;).. Nod32 ve kaspersky'ın silemedigi " Swizzor Serisi Trojan"ları bulup silen tek antivirüs AVAST oldu:);)

perize

Üye
10 Mar 2009
238
0
Malatya
Alıntı
dijital_kale Tuğgeneral isimli üyeden Alıntı
arkadaşlar bana göre her anti virüs programının kendine has özellikleri vardır.örneğin avast ın bulamadığı bi virüsü nod32 bulur veya onun bulamadığını kaspersky bulur 2 antivirüs ve 1 ek firewall öneriyorum
**
2 antivirüs ve 1 ek firewall aynı anda çalısması sistemde çakışma yaparmı...

DelPhoİ

Kıdemli Üye
14 Nis 2009
4,460
1
BuRsATexAs
arkadaşlar ben avast kullandım ama cok kastı ve zararlı sayfalarda uyarı vermedi şimdi avira kullanıyorum zararlı sıte olursa uyarı veriyor ve anında virüsü temizliyor pc de kasma filanda yapmıyor

9 Nis 2008
66
0
ANKARA
her çeşidini yükledim 5 senedir ben avast kulanıyorum bence avast diyorum onunda bir hatası vir. buluyor kimini karantinaya alıyor bazısını hata oldu diyor bir şey yapmıyor silmiyor memnunmuyum eh işte beh diyorumki siten çok farklı ben ondan memnunken farklı sistemi olan memnun olmuyor belkide ücretsizleri kullandığımız için bir eksikliği oluyor çok güvendiğim bir haber sitesinden bilgisayar için bulunması gereken 18 proğram için AVG 2 .ci sırada göstermiş yükleyeyim dedim yorumlarına baktım şaşırdım kötüleyen çoğunlukta dediğim gibi beleş olmuyor bence bizde beleş istiyoruz böyle düşe kalka gidiyoruz benim kişisel görüşümdür teşekkürler bence önemli konu idi iyi bir vir.prğramı tavsiye eden olusa denerim HOCAM 78 e saygılar

pars_turk

Katılımcı Üye
12 Ara 2007
405
5
bitdefender only eset kullanıyodum düne kadar ki bu nod32 nin gelecek nesil modeli, dün 6 trojanı tanımadı yardımcı cleanerlarla tespit ettim bide windows defender buldu. ESET uyuyodu. Bitdefeder hepsini+ 4 trojan daha buldu. Bitdefenderdan vazgeçmeyin aga

tugaykaya

Uzman üye
12 Kas 2008
1,008
0
İstanbul
Nod 32 Ve Avira Antivirin Üstüne tanımam ben bunlar kaç kere ödül aldı özelliklede nod 32 pc yide kasmıyorlar bunları tavsiye ederim pc uzmanlarıda tavsiye eder kaspersky panta vb antiler çok kasıyor pc yi özellikle en dandik antivürüs avastır bunu nette kanıtladılar herşeyi virüs gösteriyor kendini bile=) virüs programlarında böle bir mantık vardır antilerin biri trojanı tanır digeri ise tanımaz bu çok olur biri 2tane virüs görür biri 5 tane ama nod 32 ve Avira antivir yüzde 70 garanti veriyor bu duruma.....

Son düzenleme:

Drift

Üye
8 May 2009
129
0
33
Giresun
Panda Kullanıyorum ama En az 2 yada 3 Virüs Programı Kullanılması Gerektiğini Düşünüyorum. Fazla Kasmayanlar Tercih Edilmeli Bu 2-3 Program İçin. 1. si En Büyüğü; 2 ve 3 ise Daha Hafif Olmalıdır. ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.