Evren Atak 1.3 Çıktı [Videolu]

ardaycl98

Yeni üye
2 Nis 2013
1
0
Bu program ile sadece wordprees veya joomla forumlarınımı hackliyebiliyoruz?

Mybb vbulletin admin paneli hackleme ihtimalimiz varmı?

hilal34

Üye
5 Şub 2012
125
0
mesela bunun yerine birisi xss veya sql açığını iyi anlatsa olmazsa..eğitim veren yok mu?

TURKSPWRS

Üye
8 Nis 2013
127
0
hmm 1.3 indiriyim yalnız sen oraya worl-listler indirmişşin onları nasıl kullanacağız? ilk kez senin programını kullanacağım hiç hack programı kullanmadım iznin varmı?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
hmm 1.3 indiriyim yalnız sen oraya worl-listler indirmişşin onları nasıl kullanacağız? ilk kez senin programını kullanacağım hiç hack programı kullanmadım iznin varmı?

tabi orada wordlist'leri şifrelerin yazdığı yere yapıştıra biliyorsun. ama hepsini yapıştırma yani 1 listenin yarısını yapıştır.

TURKSPWRS

Üye
8 Nis 2013
127
0
birşey dağa tüm worl leri yapsak olurmu yani şifre sınırı varmı? 15 taneyi birden alt alta koysak?

onurhan00

Üye
15 Eki 2011
140
0
ya abi bi yardım etsen

ya abi face sayfandan o kadar mesaj attım bakmadın ya burda bak bari acıom programı yazıom her şeyi şifre kırlmadı diorrrr yardım plsssssssssssssssssssssssssssssss

8 Nis 2013
74
0
İstanbul.

Bende ordan burdan kod alarak yapmıştım bunun gibi birşey aynı mantık sadece wordlist ekleme yok.
Birtane text var 9999 başlayıp geri doğru geliyor programda tek tek deniyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.